Ką Jūs dar turėtumėte žinoti apie Miele kaitlentes ir Combiset

Tipas

Naudojama su ir be orkaitės

Kaitlentė visada liks pagrindine virtuvės vieta, nesvarbu, įmontuota ji virtuvės salelėje, ar virtuvės balduose. "Miele" Jums siūlo dvi funkcionalias koncepcijas, skirtas Jūsų asmeninės virtuvės planavimui.

Sužinoti daugiau apie "Tipas"
Indukcija

Kaitinimo rūšys individualiems virimo įpročiams

"Miele" kaitlenčių yra įvairių kaitinimo rūšių. "Miele" siūlo kiekvienam virimo pomėgiui tinkančią kaitlentę. Sužinokite daugiau apie kaitinimo rūšį "Indukcija".

Sužinoti daugiau apie "Indukcija"
Dydžių įvairovė

Kiekvienai gaminimo situacijai tinkamas dydis

Gamindami naudojate mažai puodų, o gal gaminate gausius pietus, kuriems būtina turėti daug puodų ir keptuvių? Nesvarbu, kiek vietos užimtų Jūsų aistra gaminti, "Miele" kaitlentė pasiūlys Jums pakankamai erdvės!

Sužinoti daugiau apie "Dydžių įvairovė"
Egzotiškieji "Miele" serijos "ProLine" prietaisai

Gaminimas ypatingai

Ambicingam maisto ruošimui reikalinga profesionali technika. Šį poreikį "Miele" patenkino, pasiūlydama ypatingus prietaisus: "TepanYaki" keptuvą, "Salamander" keptuvą, indukcinį "Wok", gruzdintuvę, lauko kepsninę-keptuvą ir daugelį kitų. Atraskite naują malonumų spektrą!

Sužinoti daugiau apie "Egzotiškieji "Miele" serijos "ProLine" prietaisai"
Lanksčios montavimo galimybės

Ypač funkcionalu ir kokybiška

“Miele” į stalviršį montuojamas gartraukis – tai tikras gartraukių perlas. Jis sužavi savo pažangia išmaniąja technologija, patogumu ir integravimo galimybėmis bet kurioje virtuvėje. Nevienodas patalpų aukštis ar kitos matymo lauke esančios kliūtys nebekels rūpesčių, nes į stalviršį montuojamas gartraukis bus įrengtas apatinėje spintelėje.

Sužinoti daugiau apie "Lanksčios montavimo galimybės"
Naujas "Miele" į stalviršį montuojamas gartraukis

Visada derinamas su tinkamais "ProLine" prietaisais

Naujasis į stalviršį montuojamas gartraukis kiekvieną "Miele" "ProLine" elementą pavers ypatingu virtuvės akcentu. Du jūsų pasirinkti "Miele" "ProLine" prietaisai ir į stalviršį montuojamas gartraukis susijungia į vieną tobulą visumą. Nesvarbu, ar tai indukcinė kaitlentė, "HiLight", plokštė "Teppan Yaki" ar „Wok“ – pažinkite naująją netrikdančią, kvapų neužgožtą maisto virimo, kepimo ir troškinimo erą.

Sužinoti daugiau apie "Naujas "Miele" į stalviršį montuojamas gartraukis"

Priedai ir valymo produktai

Originalūs priedai Zubehör im Überblick