Dulkių siurbliai

Ką Jūs dar turėtumėte žinoti apie Miele dulkių siurblius

Miele dulkių siurblio kokybės patikrinimas.

Aukščiausia “Miele” kokybė ir ilgas tarnavimas

Jokia buitis nesunki, palyginus su "Miele" technikos testavimu: prieš pradedant "Miele" siurblių serijinę gamybą, šie privalo atlaikyti mūsų tyrimų laboratorijos surengtus išbandymus.

Sužinoti daugiau apie "Miele dulkių siurblio kokybės patikrinimas."
"Miele" dulkių siurblių higiena*

Kaip švaru turi būti, kad jaustumėtės gerai?

Švarus išpučiamas oras – įprasta "Miele" savybė. Mūsų dulkių siurbliai ne tik pasižymi geru filtravimo poveikiu, bet ir turi tokį sandarų korpusą, kad pro jį nepraslysta jokia dulkelė. Į kambarį išpučiamas tik švarus oras.

Sužinoti daugiau apie ""Miele" dulkių siurblių higiena" Savybės priklauso nuo modelio
"Blizzard CX1" higiena

Ar įmanoma užtikrinti higieną be maišelio?

Higieninis dulkių šalinimas. Lyginant su kitomis sistemomis, kuriose nenaudojamas maišelis, čia stambūs nešvarumai nuosekliai atskiriami nuo smulkių dulkių. Smulkių dulkių filtras "Gore® CleanStream®" surenka jas į atskirą talpyklą. Taip smulkių dulkių sklaida sumažinama iki minimalaus lygio. Šis pažangus smulkių dulkių atskyrimo principas užtikrina higienišką dulkių pašalinimą*.

Sužinoti daugiau apie ""Blizzard CX1" higiena"
"Miele" specialusis dulkių siurblys

Ką turi sugebėti Jūsų dulkių siurblys?

Specialiems gyvenimo atvejams reikia individualių sprendimų. "Miele" norėtų tobulai išpildyti Jūsų asmeninius pageidavimus, keliamus patalpų higienai. Todėl "Miele" Jums siūlo įvairių dulkių siurblių modelių su specialiais įrangos variantais.

Sužinoti daugiau apie ""Miele" specialusis dulkių siurblys"
"Miele" dulkių siurblių konstrukcijos

Kokio prietaiso pageidautumėte?

"Miele" siūlo įvairių konstrukcijų grindų priežiūros prietaisus. Pateikiame apžvalgą. Kuris modelis Jums tinkamiausias, priklauso nuo erdvės reikalavimų ir Jūsų asmeninių pomėgių.

Sužinoti daugiau apie ""Miele" dulkių siurblių konstrukcijos"
“Miele” dulkių siurbliai* įvertinti kaip geriausi

Net virš 60 geriausių įvertinimų* visame pasaulyje

Testavimo metu nepriklausomi ekspertai nuolat pabrėžia išskirtinę “Miele” dulkių siurblių valymo galią ir efektyvumą. Vien nuo 2005 metų “Miele” dulkių siurbliai per palyginamuosius testavimus daugiau negu 60 kartų visame pasaulyje buvo įvertinti kaip geriausi.*.

Sužinoti daugiau apie "“Miele” dulkių siurbliai įvertinti kaip geriausi" Išsami "Miele" laimėjimų apžvalga grindų priežiūros srityje pateikta www.miele.xx/xx

Priedai ir valymo produktai

Originalūs priedai Zubehör im Überblick
Originalus Miele dulkių maišelis Staubbeutel im Überblick