Aistra ir susižavėjimas – patirkite nepalyginamą

  • Miele naujienos ir įvykiai

    Naujausios žinios iš kulinarijos ir mados pasaulio bei daug daugiau!

Miele à la carte

"Miele à la carte"

Visas kulinarijos pasaulis: geriausių virėjų portretai, virtuvės praktika – labai lengva, šaunios kulinarinės knygos ir patarimai, įtraukiančios maisto ir gėrimų istorijos ir naujausios virtuvės, baro ir vyno rūsio tendencijos. Taip pat receptai su sėkmės garantija, vyno ir gėrimų rekomendacijos, patogi paieška – visa tai "Miele à la carte".

Sužinokite daugiau
Miele Fashion Adobe Stock

"Miele" mada

Aistra, įvairovė, asmenybės išraiška – visa tai yra mada. Žvilgtelėkite į garsiausių tarptautinių dizainerių salonus ir sužinokite naujausias tendencijas iš pasaulio mados metropolių. Naudingi skalbimo ir priežiūros patarimai atskleis paslaptis, kaip ilgiau išlaikyti rūbų grožį.

Sužinokite daugiau
Miele pardavimo skatinimas ir kampanijos

Pardavimo skatinimas ir kampanijos

Šioje skiltyje rasite informaciją apie ypatingus pasiūlymus, akcijas, naujienas, dovanas ir kitas malonias staigmenas, kurias Jums paruošė Miele, norėdama nudžiuginti savo pirkėjus.

Sužinokite daugiau
Auszeichnungen & Testsiege

Apdovanojimai ir bandymų laimėjimai

Nuolatinis vystymasis ir tobulėjimas yra "Miele" verslo pagrindas. Kad ši strategija pasiteisina, įrodo daugybė prizų ir apdovanojimų, kurie kasmet pakartotinai vis įteikiami "Miele".

Sužinokite daugiau
Miele renginiai ir mugės

Renginiai ir mugės

Susipažinkite su "Miele" pasauliu tiesiogiai! Įvairiuose renginiuose galėsite rasti įkvėpimo ar tiesiog naujos informacijos.

Sužinokite daugiau