Subtilus skonis iš Pietų Amerikos aukštumų

Kad galėtumėte mėgautis tobula kava, svarbus ne tik tinkamas jos paruošimas, bet ir kavos kokybė. Todėl “Miele” užsakymu buvo sukurtas atskiras kavos mišinys “Miele Black Edition N 1”. Šios išskirtinės, specialiai “Miele” kavos aparatams skirtos kavos galite užsisakyti “Miele” interneto parduotuvėje (www.miele.shop.com).
"Miele" kavos mišinys "Black Edition N°1" sukurtas specialiai "Miele", bendradarbiaujant su privačia "Vollmer" kavos pupelių skrudinimo įmone. Pupelės labai atsakingai ir švelniai skrudinamos besisukančiame cilindre. Tai užtrunka šiek tiek ilgiau negu gamybinis skrudinimas konvejeriu, o subtilų skrudinimo procesą prižiūri patyrę skrudinimo meistrai. Rezultatas – harmoningas ir subalansuotas mišinys iš 4 aukščiausios kokybės Pietų Amerikoje užaugintų ir rakomis atrinktų "Arabica" pupelių. Savaime suprantama, kad mums itin svarbi sąžininga prekyba ir biologinė plėtra.
"Black Edition N 1" mišinys sudarytas iš keturių aukštumose renkamos arabikos kavos pupelių rūšių, kurios išsiskiria savo aukšta kokybe. Kaip sako pats pavadinimas, Robusta augalas nors ir kiek šiurkštesnis, negu Arabika ir mažiau linkęs į ligas, bet Arabika pupelės pripažintos visame pasaulyje kaip itin aukštos kokybės. Arabika pupelės auginamos aukštumose, maždaug 600 iki 2100 metrų virš jūros lygio. Didesiame negu 1000 m aukštyje užaugintos Arabika pupelės vadinamos aukštumų kava, kuri yra ypač vertinama. Aukštumose vyraujanti žema temperatūra sulėtina uogų nokimą. Taip kavos uogose lėčiau susiformuoja rūgštys ir kitos sudėtinės dalys, o tai teigiamai veikia jų skonį.
“Miele” “Black Edition N°1” kavos mišiniui buvo suteiktas sąžiningos prekybos sertifikatas. Kava yra pirmasis sąžiningos prekybos produktas. Sąžiningos prekybos sertifikatu įvertinta kava užtikrina aukštesnę kavos augintojų ir jų šeimų pragyvenimo kokybę besivystančiose šalyse, prisideda prie darbo sąlygų gerinimo ir aplinkos tausojimo. Sąžiningos prekybos sertifikuota kava yra tiesiogiai tikrinama. 100 procentų mūsų kavos užauginama sąžiningos prekybos kooperatyvuose.
BIO sertifikatas*
Kiekviena įmonė, kuri gamina ekologiškus žemės ūkio produktus, turi būti sertifikuota pagal ekologinį reglamentą, kad galėtų pardavinėti produktus ES. Šis sertifikavimas apima visus ekologiškų produktų aspektus, įskaitant plėtrą, maisto medžiagų perdirbimą, gabenimą, laikymą ir prekybą. Taigi sertifikuotas BIO sistemoje yra ne tik mūsų kavos tiekėjas, bet ir “Vollmer Kaffee” privatus kavos skrudinimo cechas. “Miele” taip pat buvo suteiktas pirmasis BIO sertifikatas kavos laikymui ir pardavimui*.
DE-EKO-001, ne ES žemės ūkis"Miele" kontrolinis numeris DE-NW-001-25390-BD Konstrukciniai sprendimai pagal modelį