Kompetencija vėdinimo technikos○srityje

Vėdinimo technika
Visi "Miele" gartraukiai tikrinami pagal aktualias galiojančias Europoje normas. Šiame produktų kataloge nurodytos reprezentacinės ir lyginamosios oro ir garso lygio vertės. "Miele" yra CECED* (Buitinių prietaisų Europos asociacija) narė. Visi šios asociacijos nariai prisiėmė savanorišką įsipareigojimą oro ir garso galios vertes matuoti pagal galiojančias Europos normas ir jas paviešinti kataloguose. Taip užtikrinamas galios duomenų skaidrumas.
Išoriniai ventiliatoriai
Naudodami išorinio ventiliatoriaus ištraukiamąjį režimą sumažinsite triukšmą virtuvėje. Ventiliatorius montuojamas ne gartraukyje, kaip įprastai, bet, pvz., ant išorinės sienos. Jeigu norite sumažinti triukšmo lygį, rekomenduojame įrengti ne trumpesnį kaip 5–7 metrų oro išmetimo ortakį. Ventiliatorius ir gartraukis vienas su kitu sujungiami valdymo laidu. Pasirinkus tokį variantą, "Miele" rekomenduoja naudoti ant išorinės sienos (AWG 102*), stogo (DGG 102) ar viduje montuojamus ištraukiamuosius ventiliatorius (ABLG 202).
Triukšmo slopintuvas – didesnė ramybė
Į daugelio "Miele" gartraukių standartinę įrangą įeina itin efektyvus garso slopinimo paketas, todėl jie veikia labai tyliai. Dar didesnę ramybę užtikrina "Miele" garso slopintuvas "DASD 150", kurį galima įsigyti kaip papildomą priedą. Jis iki 4,5 dB(A) re1pW sumažina triukšmo lygį ir sukuria dar ramesnę darbinę aplinką. Be to, jį galima įvairiai naudoti. Jis tinkamas naudoti ir oro išmetimo režimu, ir oro cirkuliacijos režimu.
Dėžė, montuojama sienoje
Kad ištraukiamas oras būtų nukreiptas į lauką, išorinėje sienoje montuojamas vamzdis. Pasirinkus įprastus sprendimus, gali susidaryti šalčio tiltas, todėl bus eikvojama energija. Pavyzdžiui, žiemą į ištraukiamo oro vamzdžių sistemą gali patekti šalto oro.
Stogo išvesties detalė
Jeigu oras į lauką bus išleidžiamas per stogą, stoge būtina įrengti oro išleidimo angą. "Miele" siūlo įvairių konstrukcinių variantų (DDF 125/150 ar DDF 200) šlaitiniams stogams, kurių nuolydis nuo 22° ir visų rūšių čerpių stogo dangoms. Kokybiškas nerūdijančiojo plieno korpusas uždengtas tvirtu, oro poveikiui atspariu švininiu gaubtu.
Ištraukiamojo oro žarnos
Ištraukiamojo oro vamzdis tikslingai nukreipia kvapus, drėgmę ir karštį į išorę. Nuo ištraukiamojo oro vamzdžio formos ir konstrukcijos priklauso oro srauto galia ir gartraukio keliamas triukšmas. Tinkamiausiais laikomi apvalūs kanalai lygiomis sienelėmis arba specialūs plokštieji nesumažinto skersmens kanalai. Paprastai "Miele" rekomenduoja 150 mm skersmens kanalus. Ypač didelės oro srauto galios gartraukių įprastas skersmuo yra 200 mm. "Miele" siūlo naudoti šiek tiek banguotus "Aluflex" vamzdžius. 150 ir 200 mm skersmens "Aluflex" vamzdžiai DAS 150 ir DAS 200 atitinka degumo klasės B1  reikalavimus.
Patentas AWG 102: DE 102 20 515 B4 Konstrukciniai sprendimai pagal modelį