Atitinka Jūsų reikalavimus

Integruojamą ar ne? “Miele” mikrobanginiai prietaisai yra dviejų konstrukcinių formų: montuojami nišoje arba pastatomi atskirai. Dėl jų nesenstančio dizaino ir išmanios valdymo filosofijos jie sklandžiai įsilieja į virtuvės dizainą. Arba “Miele” orkaitėje su papildoma mikrobangų funkcija Jums svarbus kombinuotojo prietaiso patogumas. Informacijos apie tai rasite skiltyje “Orkaitės su mikrobangų funkcija”.
Įvairūs prietaisai, darnus dizainas
Savo virtuvėje sukurkite tobulą vientisą dizainą: “Miele” mikrobanginiai prietaisai su viršuje esančiu valdymo skydeliu puikiai dera su kitais “Miele” įmontuojamais prietaisais. Taip juos galima lanksčiai priderinti projektuojant virtuvę. Prietaiso durelės, kaip ir orkaitėje, atsidaro žemyn. Dėl viršuje esančių valdymo elementų viduje yra daugiau vietos.
Klasika ir patikimumas
Mūsų “SideControl” prietaisai puikiai dera su kitais “Miele” įmontuojamais prietaisais – valdymas, kaip ir klasikiniuose modeliuose, yra prietaiso šone. “SideControl” įmontuojamus prietaisus galima vertikaliai derinti su kitais “Miele” įmontuojamais prietaisais arba įrengti atskirai. Prietaiso durelės patogiai atsidaro į šoną.
Lankstus pastatymas
Konstrukciniai sprendimai pagal modelį