Duomenų apsauga

Duomenų apsauga

"Miele" apie duomenų saugumą

"Miele" nekaupia ir neapdoroja asmeninių duomenų be Jūsų sutikimo.

1. Asmeninių duomenų naudojimas

"Miele" asmeninius duomenis, pavyzdžiui, vardą, adresą, el. pašto adresą, telefono ar fakso numerį, panaudos tik tokiam tikslui, dėl kurio sutikote (pavyzdžiui, informacijai ar brošiūroms gauti bei užsakymams apdoroti). Šie duomenys bus naudojami teikiant Jums informaciją ir paslaugas atsižvelgiant į reikalavimus ir nuolatinę mūsų gaminių kokybės kontrolę. Naudoti Jūsų asmeninius duomenis turi teisę tik "Miele" grupė ir jos partneriai, užtikrinantys Jūsų užsakymo vykdymą. "Miele" užtikrina visas įmanomas priemones, kad Jūsų asmeniniai duomenys būtų saugomi ir apsaugoti. Todėl asmeniniai duomenys, gauti Jums apsilankius mūsų interneto svetainėje, visuomet bus naudojami tik teisinių aktų nustatyta tvarka, galiojančia toje šalyje, iš kurios atitinkama svetainė yra kontroliuojama.

2. Technologijos

"Miele" naudojasi interneto technologijomis (pavyzdžiui, slapukais ar "JavaScript" kalba), siekdama palengvinti naudojimąsi interneto paieškos programomis. Siekiant padidinti apsilankymų mūsų interneto svetainėse skaičių, ši informacija automatiškai apibendrinama tik tam tikra informacija (pavyzdžiui, naršyklė, operacinė sistema, paspaudimų skaičius, vidutinis laikas, praleistas interneto svetainėje). Ši informacija gaunama tokiu pavidalu, kad nebūtų galima identifikuoti atitinkamo asmens ir naudoti jo asmeninių duomenų.

3. Saugumas

"Miele" garantuoja, kad Jūsų asmeniniai duomenys nebus prarasti, pažeisti ar išplatinti, jie nebus naudojami kitiems tikslams nei tie, dėl kurių sutikote, bus užtikrinama, kad jie nebus prieinami nesankcionuotiems asmenims ar nesankcionuotai atskleisti.

4. Kryžminės nuorodos su mūsų interneto svetainėmis

Kryžminės nuorodos "Miele" interneto svetainėse gali būti susijusios su kitų įmonių svetainėmis. "Miele" neprisiima jokios atsakomybės už šių svetainių turinį ar jų duomenų saugumo politiką.

5. Duomenų saugumas

Jei turite klausimų apie "Miele" duomenų saugumą, prašome susisiekti su mūsų svetainės administratoriumi elektroniniu paštu info@miele.lt.

6. Interneto technologijų / duomenų saugumo strategijų vystymas

Interneto technologijų vystymasis, be abejonės, veikia mūsų duomenų saugumo strategiją. Atlikus pakeitimus mūsų politikoje, pranešimas apie juos bus laiku publikuojamas šioje interneto svetainėje.

7. Atleidimas nuo atsakomybės

Darome viską, ką galime, kad mūsų pateikiama informacija būtų teisinga. Tačiau gaminiai nuolat tobulinami, todėl "Miele" pasilieka teisę be išankstinio įspėjimo keisti informaciją, susijusią su gaminiais ir jų techniniais parametrais.

Slapukai

Slapukai

Kaip ir dauguma tinklalapių, naudojama slapukus geresniam tinklalapio veikimui ir patirties individualizavimui.

Slapukai yra nekenksmingi tekstiniai failai, skirti palengvinti gyvenimą internetą, dažniausiai įsimenant informaciją, pvz. ar anksčiau lankėtės svetainėje, kokį turinį peržiūrėjote ir ką patalpinote internetiniame pirkinių krepšelyje. Šie duomenys visiškai anoniminiai, juose yra tik tinklalapio pavadinimas ir unikali naudotojo ID.

Slapukai taip naudojami renkant anoniminius duomenis apie tai, kaip lankytojai naudoja tinklalapį, pvz. kiek laiko praleidžia kiekviename puslapyje. Tai leidžia kompanijoms išsiaiškinti, kurios tinklalapio dalys populiariausios, o kuriuos skyrius reikia tobulinti, norint pagerinti naudotojų patirtį naudojantis tinklalapiu.

Nė vienas iš naudojamų slapukų nerenka jūsų asmeninės informacijos, jie naudojami tik gaunant anoniminę informaciją, leidžiančią tinklalapiui veikti tinkamai ir sužinoti, ką galima patobulinti.

 

„Miele“ tinklalapis naudoja anoniminius slapukus šioms funkcijoms atlikti:

Įtraukti produktus į pirkinių krepšelį – tai leidžia judėti iš vieno puslapio į kitą, neprarandant nieko, ką įtraukėte į internetinį pirkinių krepšelį.

Skaičiuoti lankytojus – keli 1-osios šalies slapukai naudojami skaičiuojant lankytojus, peržiūrėtus puslapius ir kitus anoniminius tinklalapio naudojimo duomenis.

Skelbimų ir turinio pritaikymui – tai leidžia matyti anoniminius duomenis apie tai, kokią informaciją matėte anksčiau ir kaip sąveikavote su tinklalapiu, pvz., kokius produktus pirkote, kad galėtume parodyti labiausiai jus dominantį turinį, pvz. susijusius produktus.

„Google Analytics“ sekimui – tai suteikia mums sukauptus duomenis apie lankytojų naudojimąsi mūsų tinklalapiu ir leidžia matyti, kurie puslapiai populiariausi ir kiek laiko lankytojai praleidžia įvairiose tinklalapio dalyse. Naudojame šiuos anoniminius duomenis (kurie tikriausiai susieti tik su jūsų IP adresu, o ne su asmeniškai identifikuojančia informacija), norėdami nustatyti tinklalapio dalis, kurias gali prireikti perdaryti arba perrašyti, norint palengvinti naudojimąsi jomis.

Kitam trečiųjų šalių analitiniam sekimui – retkarčiais taip pat galime naudoti kitą trečiųjų šalių analitinį sekimą, kuris irgi susietas tik su IP adresu, o ne su bet kokia asmenine informacija.

Jei savo kompiuteryje nenorite saugoti slapukų, galite juos greitai ir paprastai išjungti naršyklės nustatymuose. Instrukcijos, kaip tai padaryti, skiriasi priklausomai nuo naršyklės, tačiau dažniausiai tai reikia atlikti naršyklės nustatymų „privatumo“ skyriuje. Taip pat galėsite pašalinti visus jau esančius kompiuteryje slapukus, taip pat ir užblokuoti kitų tinklalapių slapukus.

Išjungus slapukus naršyklėje kai kurios „Miele“ tinklalapio funkcijos gali neveikti tinkamai. Pvz., perėjus į kitą puslapį gali pradingti į pirkinių krepšelį įtraukti produktai. Todėl rekomenduojame palikti slapukus įjungtus, kad galėtumėte geriausiai naudotis mūsų tinklalapiu.

Daugiau informacijos apie slapukus ir jų išjungimą įvairiose naršyklėse rasite Informacijos komisaro biuro pateiktame išsamiame vadove.