Atsarginės dalys ir priedai

Ersatzteile & Zubehör

Atsarginės dalys & priedai

Remontas atliekamas su originaliomis "Miele" atsarginėmis dalimis "Miele" klientų aptarnavimo techniko arba autorizuotos įmonės techniko, kuris užtikrina įprastą Jūsų prietaiso veikimą.
Kad prietaisų naudojimas būtų dar paprastesnis ir prietaisas įgytų daugiau panaudojimo galimybių, mes Jums siūlome didelį originalių "Miele" priedų pasirinkimą.
Išsirinktas atsargines dalis galite tuoj pat nusipirkti internetinėje atsarginių dalių parduotuvėje.

Priedus ir "Miele" valymo produktus rasite parduotuvėje

Pirkdami originalias "Miele" atsargines detales ir priedus galite būti tikri, kad jie tiksliai pritaikyti būtent Jūsų įrenginiui. Mūsų atsargines detales galima įsigyti iki 15 metų ir mažiausiai 10 metų po serijinės gamybos pabaigos.

Kodėl tinkamiausios yra "Miele" originalios atsarginės dalys ir priedai?

Įsigydami originalias "Miele" atsargines detales ir priedus būsite tikri, jog jie tikrai tiks Jūsų prietaisui. Visoms "Miele" atsarginėms detalėms ir priedams taikome tuos pačius kokybės reikalavimus, kaip ir buitiniams ir įmontuojamiesiems prietaisams. Įsigydami "Miele", Jūs jau sąmoningai pasirinkote geriausią kokybę. Todėl turėtumėte nuosekliai įsigyti gamintojo atsargines dalis ir priedus. Tik originalios ir kokybiškos "Miele" atsarginės dalys ir priedai užtikrina patikimą Jūsų buitinio prietaiso veikimą.
Mūsų gausus "Miele" originalių priedų pasirinkimas palengvins mūsų prietaisų naudojimą, jis bus efektyvesnis ir patogesnis.

Užsisakyti atsargines dalis ir priedus

"Miele" originalias atsargines detales ir priedus Jūsų buitiniams prietaisams galite labai paprastai užsisakyti "Miele" internetinėje parduotuvėje. Užsakymą taip pat galite pateikti telefonu, skirtu atsarginių detalių ir priedų užsakymui.

Užpildę užklausos formą, galite siųsti atsarginių detalių ir priedų užklausas ir pasibaigus darbo valandoms. Jei nežinote reikalingos atsarginės detalės dalies numerio arba pavadinimo, tiesiog aprašykite šią atsarginę detalę.

Kontaktinė forma