Kompetencija vėdinimo technikos○srityje

Vėdinimo technika
visi “Miele” gartraukiai buvo bandomi pagal galiojančius Europos standartus. Šame kataloge nurodytos palyginamosios ir pavyzdinės oro ir garso galios vertės. Nuo 2009 metų “Miele” priklauso CECED* (Europos buitinės technikos gamintojų asociacija), kurios nariai savanoriškai įsipareigojo matuoti oro ir garso galios vertes remiantis galiojančiais Europos standartais, ir gautas vertes skelbti savo kataloguose. Taip galutiniam klientui užtikrinamas pateiktų galios duomenų skaidrumas..
Išoriniai ventiliatoriai
Oro ištraukimui naudodami išorinį ventiliatorių, sumažinsite triukšmą virtuvėje. Ventiliatorius montuojamas ne gartraukyje, kaip įprastai, bet, pvz., ant išorinės sienos. Jeigu norite juntamai sumažinti triukšmą, rekomenduojame įrengti ne trumpesnį kaip 5–7 metrų oro išmetimo kanalą. Ventiliatorius ir gartraukis vienas su kitu sujungiami laidais. Pasirinkus tokį variantą, “Miele” rekomenduoja naudoti ant išorinės sienos (AWG 102), stogo (DGG 102) ar viduje montuojamus oro ištraukimo ventiliatorius (ABLG 202).
Triukšmo slopintuvas – didesnė ramybė
Į daugelio "Miele" gartraukių standartinę įrangą įeina itin efektyvus garso slopinimo paketas, todėl jie veikia labai tyliai. Dar didesnę ramybę užtikrina "Miele" garso slopintuvas "DASD 150", kurį galima įsigyti kaip papildomą priedą. Jis iki 4,5 dB(A) re1pW sumažina triukšmo lygį ir sukuria dar ramesnę darbinę aplinką. Be to, jį galima įvairiai naudoti. Jis tinkamas naudoti ir oro išmetimo režimu, ir oro cirkuliacijos režimu.
Dėžė, montuojama sienoje
Siekiant ištraukiamą orą nukreipti į lauką, išorinėje sienoje montuojama dėžutė. Pasirinkus įprastus sprendimus, gali susidaryti šalčio tiltas, todėl bus eikvojama energija, pvz., žiemą į ištraukiamo oro vamzdžių sistemą gali patekti šalto oro. “Miele” sienoje montuojama dėžutė DMK 150 arba DMK 150-1 padės to išvengti, nes joje yra sandariai uždaroma atbulinė sklendė. Magnetu uždaroma sklendė neleidžia šaltam arba šiltam lauko orui patekti į pastatą, todėl taip taupoma energija. Į ištraukiamojo oro liniją nepateks svetimkūnių, pvz., lapų, purvo ir kitų nešvarumų. Dėžutės plokštelės sukonstruotos taip, kad pro jas praeitų oro srautas. Taip sumažinami oro debito nuostoliai, oro srovė nukreipiama nuo namo sienos.
Stogo išvesties detalė
Jeigu oras į lauką bus išleidžiamas per stogą, stoge būtina įrengti oro išleidimo angą. "Miele" siūlo įvairių konstrukcinių variantų (DDF 125/150 ar DDF 200) šlaitiniams stogams, kurių nuolydis nuo 22° ir visų rūšių čerpių stogo dangoms. Kokybiškas nerūdijančiojo plieno korpusas uždengtas tvirtu, oro poveikiui atspariu švininiu gaubtu.
Ištraukiamojo oro žarnos
Per ištraukiamojo oro vamzdį kvapai, drėgmė ir karštis tikslingai nukreipiami į išorę. Nuo oro ištraukimo vamzdžio formos ir konstrukcijos priklauso oro srauto galia ir gartraukio keliamas triukšmas. Tinkamiausiais laikomi apvalūs kanalai lygiomis sienelėmis arba specialūs plokštieji nesumažinto skersmens kanalai. Paprastai “Miele” rekomenduoja naudoti 150 mm skersmens kanalus. Didelės galios gartraukiuose įprastas ortakio skersmuo yra 200 mm. “Miele” siūlo platų plokščiųjų kanalų pasirinkimą. Daugiau informacijos šia tema ieškokite papildomų priedų kataloge.
Conseil Européen de la Construction d’appareils Domestiques Konstrukciniai sprendimai pagal modelį