Yra daugybė priežasčių, kodėl turėtumėte rinktis "Miele".
Su šešiomis susipažinsite čia.

Nuo įkūrimo 1899 metais, "Miele" vadovaujasi požiūriu – "Immer besser". Tai reiškia: Mes stengiamės dirbti "Immer besser" negu kiti pardavėjai ir norime tapti geresni, negu dabar esame. Mūsų klientams tai reiškia užtikrintą žinojimą, jog jie nesuklydo pasirinkdami "Miele", tikriausiai, visam gyvenimui.

Miele Qualität

"Miele" kokybė

Su idealiais rezultatais gyvuoja daugiau kaip 120 metų: Galite pasitikėti "Miele". Mes, vieninteliai šios rinkos gamintojai, bandome savo produktus, tokius kaip skalbyklės, džiovyklės, indaplovės arba orkaitės, net iki 20 metų ir siūlome jums unikalų patikimumą ir jokių rūpesčių. "Miele" klientai visame pasaulyje lieka ištikimi "Miele" ir toliau rekomenduoja "Miele".

Taip pat ateityje numatoma: Mes negalime eiti į kompromisus dėl mūsų prietaisų patikimumo ir ilgaamžiškumo.

Die Miele Technik

"Miele" technika

"Miele" tai įdomi technika ir puikūs rezultatai bei minimalios elektros energijos sąnaudos. Tai taikoma jūsų skalbinių, kūno ir indų higieninei bei tausojančiai priežiūrai, taip pat įvairiapusiškai patirčiai kepant ir verdant. Tuo pasirūpina daug novatoriškų savybių, kurios būdingos tik "Miele".

Tai patvirtina nesuskaičiuojamos pirmos vietos atliekant produktų bandymus visame pasaulyje.

Handwerkskunst

"Miele" gebėjimai

Klasikiniu sukamu jungikliu, subtiliu jutikliu ar aukštos raiškos liečiamuoju ekranu kaip ir Jūsų išmaniajame telefone: "Miele" valdymas yra lengvas ir smagus. Tiek virtuvėje, tiek skalbiant galite rinktis iš daugelio patogių ir patikimų automatinių programų su "sėkmės garantu" ir daug dėmesio smulkmenoms. Su "Miele" Jūsų gyvenimas taps gražesnis...

Miele Design

"Miele" dizainas

"Miele" tai aiškios formos, amžina elegancija ir intuityvus naudojimas. Nesvarbu, ar klasikinis sukamasis jungiklis, ar švelnus jutiklis bei didelės raiškos jutiklinis ekranas: "Miele" lengva ir smagu naudoti.

Niekur kitur nerasite panašios įvairovės: rūpestingai suderintų dizaino linijų ir skirtingiausių virtuvės baldų viršutinių plokščių spalvų. Nesvarbu kaip įrengsite virtuvę: "Miele" idealiai jums tiks.

Miele Service

"Miele" servisas

"Miele" klientai mėgaujasi išskirtiniu aptarnavimu: užtikrintas greitas ir efektyvus garantinis aptarnavimas, kuris dažnai vertinamas kaip geriausias savo srityje. Jei Jums reikia asmeninės instrukcijos apie produktą arba norite, jog Jūsų "Miele" prietaisai būtų profesionaliai išvalyti, mielai atvyksime į Jūsų namus. Mes visad pasiruošę. Pažadame!

Die Marke Miele

"Miele" prekės ženklas

Daugelyje šalių "Miele" yra geidžiamiausias prekių ženklas. Vokietijos vidaus rinkoje 2013 metais visose srityse "Miele" buvo išrinkta kaip geriausias visų laikų prekių ženklas ("best brand ever"). Toks prekių ženklas šį tą sako ir apie jo naudotoją: "Miele" klientai kelia aukštus reikalavimus savo buitinių prietaisų efektyvumui, patogumui, dizainui ir ekologiškumui. Perkantys "Miele", žino, ką reiškia kokybė ir stilius.