Pažadas, kuris išlieka. 125 metų kokybė

Švęskite 125-ąjį jubiliejų drauge ir atraskite mūsų specialią kolekciją. “125 Edition” modeliai – su specialiomis kainomis, inovatyviomis funkcijomis ir nemokamais priedais. Ir “125 Gala Edition” modeliai – su nemokamu 125 savaičių garantijos pratęsimu, nemokamais priedais ir inovatyviomis funkcijomis. Be to, išskirtinius virtuvės prietaisus dabar galima įsigyti išskirtinės matinės juodos spalvos.*

Nuo 1899 metų, kai buvo sukurta ir pradėta gaminti mūsų pati pirmoji centrifuga, mūsų filosofija ir mūsų aistra išliko nepakitusios: “Immer besser”. Kokybe ir inovacijomis mes nuolat geriname jūsų namus ir jūsų gyvenimą išskirtiniu dizainu, praktiškomis funkcijomis ir išmaniaisiais prietaisais.
Mūsų jubiliejinė kolekcija

Palepinkite save specialiais pasiūlymais

“Miele” belaidžio dulkių siurblio paveikslėlis
“Miele” skalbyklės ir būgninės džiovyklės paveikslėlis

“125 Gala Edition”: aukštos kokybės prietaisai, daugiau privalumų.

Mūsų aukštos kokybės prietaisus dabar galima įsigyti su nemokamais priedais, inovatyviomis funkcijomis ir nemokamu 125 savaičių* garantijos pratęsimu. Galėsite pasinaudoti greitomis remonto, techninės priežiūros ir keitimo paslaugomis – tiesiai iš “Miele”. Atrinktus virtuvės prietaisus dabar galima įsigyti išskirtinės matinės juodos spalvos.
“Miele” indaplovės paveikslėlis
Paveikslėlyje moteris atidaro dėžę

Draugiškos kainos. Nemokami priedai. 125 mėnesių garantijos pratęsimas.

Švęskite mūsų prekių ženklo 125-ąjį jubiliejų ir mėgaukitės akcinėmis atrinktų produktų kainomis bei nemokamais priedais. Tam tikrą ribotą laiką taip pat galite pasinaudoti 125 mėnesių garantijos pratęsimu tik už 350 Eur. Ši garantija, suteikiama tik “Miele” ir taikoma tik atrinktiems modeliams***, garantuoja patikimą ir greitą remontą arba pakeitimą nauju prietaisu.

Atraskite mūsų naujus produktus

Inovatyvios funkcijos. Aukščiausios klasės kokybė. “Immer Besser”.

Triflex HX2 125 Edition

G 7131 SCi AD 125 Edition

125 metų ...

Gaminame aukšto lygio modernius prietaisus, sukurtus ilgai naudojimo trukmei.

Kokybė

Mes tiekiame inovatyvias technologijas ir nepakartojamus rezultatus – nuo 1899.

Inovacija

Labai didžiuojamės sukūrę aukščiausios klasės dizainą, kuris tobulai papildo jūsų namus.

Laikui nepavaldus dizainas

Visi mūsų produktai ir patentuotos funkcijos sukurti vadovaujantis aukščiausiais mūsų standartais.

Išskirtinės funkcijos

Rankų darbo menas be kompromisų – nes kokybė visada svarbiausia.

Nepakeičiamoji “Miele”

Atidesnis žvilgsnis

Paveikslėlyje moteris ir vaikas virtuvėje “Miele” programėlė**

Sujungiami prietaisai

Atsipalaidavus į naują dieną

Skaitmeninė funkcija didesniam patogumui ir tvarumui.

 

 

Gaukite nemokamą pratęstą garantiją

125 metai paveldo

Išskirtiniai pasiūlymai 125-ojo jubiliejaus proga.

 

 

Dažnai užduodami klausimai

Viskas, ką norėjote žinoti apie garantijos pratęsimo suaktyvinimą ir apie “Miele” programėlę**. Spustelėkite čia ir atverkite visą DUK klausimų sąrašą, bendrosios pardavimo sąlygos nurodytos čia.

Kaip savo prietaise galėčiau suaktyvinti 125 savaičių garantijos pratęsimą?

QR kodas

Įsitikinkite, kad jūsų buitiniam prietaisui galioja 125 savaičių garantijos pratęsimas. Norėdami suaktyvinti 125 savaičių garantijos pratęsimą, savo prietaisą turite sujungti su “Miele”** programėle. Dulkių siurbliams ir “KWT 7112 iG obsw / matt 125 Gala Edition” pakanka užregistruoti prietaisą “Miele” programėlėje**. Nuskaitykite QR kodą ir atsisiųskite “Miele” programėlę** arba “Miele” programėlę** atidarykite. Vadovaukitės nurodymais “Miele” programėlėje** ir pridėkite savo naują prietaisą. Galiausiai būsite automatiškai paraginti suaktyvinti savo 125 savaičių garantijos pratęsimą.

Ar 125 savaičių garantijos pratęsimas taikomas visiems “Miele” prietaisams?

125 savaičių garantijos pratęsimas suteikiamas atrinktiems produktams “Miele” 125-ojo jubiliejaus proga. Daugiau informacijos apie “125 Gala Edition” modelius rasite čia.

Kaip savo prietaisą galėčiau sujungti su “Miele” programėle**?

Iš “App Store” arba “Google Play Store” atsisiųskite “Miele” programėlę**. Atidarykite programėlę ir sekite nurodymus, kurie padės pridėti savo prietaisą. Pažingsninę porinimo proceso instrukciją rasite mūsų porinimo vaizdo įrašuose.

Kokia yra mano “125 Gala Edition” prietaiso garantijos trukmė?

Papildoma garantija įsigalioja iš karto pasibaigus “Miele” 2 metų garantijos laikotarpiui ir pratęsia ją dar 125 savaitėmis. Bendra garantijos trukmė siekia 4 metus ir beveik 5 mėnesius.

Kas yra 125 mėnesių garantija ir kaip galėčiau ją įsigyti?

Įsigykite papildomą garantijos pratęsimą iš viso net 125 mėnesiams* (10 metų ir 5 mėnesiams) tik už 350 € ir mėgaukitės nepaprasta ramybe. 125 mėnesiai apima 10 metų ir papildomus 5 mėnesius, iš kurių 2 metus “Miele” garantiją. 125 mėnesių garantijos pratęsimą galite įsigyti ir internetu.

Daugiau informacijos rasite čia.

 

Kokiais privalumais išsiskiria “Miele” programėlė**?

Tai jūsų tobulas palydovas: su “Miele” programėle** visada kontroliuosite savo buitinius prietaisus. Norite stebėti orkaitėje kepimo procesą arba žinoti, ar skalbimo programa baigta? Programėlėje rodoma visa reikalinga informacija, ją galima greitai ir paprastai valdyti. Taip pat galėsite naudotis ir kitomis paslaugomis, pvz., vos keliais mygtuko spustelėjimais užsisakyti “Miele” vartojamųjų prekių ir priedų.

Kokiomis naujomis funkcijomis papildyta “Miele” programėlė** 125-ojo jubiliejaus proga?

Todėl įvedame įdomias naujas funkcijas, kurias galima atsisiųsti su programėle, pvz., sąnaudų skydelį, tvarius receptus arba ekologijos ir laikymo patarimus. Atidarykite ją!

Mėgautis geru skoniu ir nekenkti aplinkai – ruošti maistą tvariai

Ekologiškas maisto ruošimas – tai kur kas daugiau, negu tik daržovių troškinimas garuose. “Miele” jubiliejų švenčiame su itin tvariais receptais “Miele” programėlėje**. Atraskite kartu su “Miele” programėle**, kaip gaminti ir nekenkti aplinkai, pasisemkite gardžių kepinių idėjų, o mūsų maisto ruošimo ir laikymo patarimai padės maisto produktus vartoti taupiai, jų neeikvojant.

Taupyti pinigus ir elgtis tvariai – “Consumption Dashboard”

Savo skalbyklę arba indaplovę prijungę prie “Miele” programėlės**, mėgaukitės visišku energijos ir vandens sąnaudų skaidrumu.

Visada naujausios techninės būklės

Norėtumėte, kad Jūsų susieti buitiniai prietaisai visada būtų naujausioms techninės būklės be jokių didesnių pastangų? Su “RemoteService” funkcija tai ne problema. Savo buitiniams prietaisams paruoštus naujinimus tiesiog atsisiųskite ir įdiekite. Daugiau informacijos apie naujinius rasite “Miele” programėlėje** kaip “Release Notes”.

Išnašos
  1. 1.
    *Pasiūlymai skiriasi pagal modelį. Savo prietaiso pakuotėje rasite dovanų kuponą, kurį galėsite išnaudoti nemokamiems priedams ir (arba) garantijos pratęsimui. Tiesiog nuskaitykite ant dovanų kupono esantį QR kodą ir sekite nurodymus. Garantija pratęsiama iš karto pasibaigus “Miele” 2 metų garantijai ir pratęsia ją net 125 savaitėmis. Galioja tam tikros garantijos pratęsimo sąlygos (miele.xy/125-terms). Turėkite omenyje, kad garantiją reikia aktyvinti “Miele” programėlėje** per 30 dienų nuo prietaiso pirkimo.
  2. 2.
    *Galima įsigyti mobiliajam galiniam įrenginiui (būtinos naudojimo sąlygos nurodytos “App Store” informacijoje). Papildomas skaitmeninis “Miele & Cie. KG” pasiūlymas. “Miele@home” sistema palaiko visas išmaniąsias programėles. Funkcijų apimtis gali skirtis, atsižvelgiant į modelį ir šalį.
  3. 3.
    ***125 mėnesiai apima 10 metų ir papildomus 5 mėnesius, įskaitant “Miele” 2 metų garantiją. Daugiau informacijos rasite. 125 mėnesių garantijos pratęsimo negalima įsigyti kartu su šiomis produktų kategorijomis: dulkių siurbliai, automatiniai kavos aparatai / CVA, “MasterCool”, kombinuotos garinės orkaitės, “Ranges” (US).