Pasitikėkite "Miele W1" su "TwinDos".

Atsiduokite į patikimas rankas.
"Miele". Rūpinamės viskuo, kas jums brangiausia.

Naudokite slinkties funkciją

Senąjį draugą atiduokite į patikimas rankas.

Naudokite slinkties funkciją

"TwinDos": geriausia skystojo skalbiklio sistema

Kaip teisingai dozuoti skalbiklį? Jūsų "Miele" su "TwinDos" sistema tai žino. Ji tai automatiškai atlieka už jus – reikiamu laiku įpildama reikiamą kiekį – tereikia paspausti mygtuką.

Sutaupykite 30 % skalbiklio

Per didelis skalbiklio kiekis kenkia aplinkai ir papildomai kainuoja. "TwinDos" dozuoja automatiškai ir visiškai tiksliai. Taip, kaip rankiniu būdu dozuoti beveik neįmanoma.

Rodyti daugiau informacijos

Sutaupykite 30 % skalbiklio

Be kita ko, tai patvirtino ir Freiburgo Taikomosios ekologijos institutas (Öko-Institut e.V.)*.

* Taikomosios ekologijos institutas (Öko-Institut e.V.) 2013-09-06 atliko tyrimą ir nustatė, kad "skalbimo mašinų automatinio dozavimo funkcija "TwinDos" padeda efektyviai sumažinti sąnaudas".

Rodyti mažiau informacijos

Dozuoti gali daugelis. Su 2 fazių sistema – tik "Miele" su "TwinDos".

Jautrūs marškinėliai ar labai išteptos vaikiškos kelnytės, balti ar spalvoti skalbiniai – geriausius rezultatus pasieksite tik su išskirtine "Miele" 2 fazių sistema. Abu komponentai dozuojami atskirai, tam tikru skalbimo ciklo metu.

"UltraPhase 1"
tirpdo nešvarumus

Paviršiuje esančios nešvarumų dalelės, pavyzdžiui, smėlis ar žemės, pašalinamos su "UltraPhase 1" ir paprasčiausiai išplaunamos vandeniu.


… ir pašalina dėmes

"UltraPhase 1" ištirpdo net riebalų dėmes (pvz., šokolado ar aliejaus), todėl jas lengva išplauti.

"UltraPhase 2"
balikliai pašalina įsisenėjusias dėmes

Aptaškėte audinius pilstydami vaisių sultis ar raudonąjį vyną? Tai nesukels jokių rūpesčių, nes yra "UltraPhase 2"! Tam tikru skalbimo ciklo metu dozuojamas baliklis, kurio nėra jokios kitos skystos skalbimo priemonės sudėtyje.

"Žiūrėk, močiute, meškiukas ir vėl spindi."

Tiesiog įjunkite "Miele W1" ir ramiai stebėkite, kaip meškiukas sukasi būgne. Nes "TwinDos" sistema pati puikiausiai žino, kaip švelniai ir tausojančiai jį išskalbti.

Puikus skalbimo veiksmingumas

Automatinė "Miele" 2 fazių skalbimo priemonė "UltraPhase 1" ir "UltraPhase 2" yra geriausia rinkoje skystojo skalbiklio sistema – tiek spalvotiems, tiek ir baltiems skalbiniams. Tai savo tyrime patvirtino garsusis Hohenšteino institutas*.

* TYRIMO NR. HL 13.2.10991 – www.hohenstein.com

"Miele". Rūpinamės viskuo, kas jums brangiausia.

Toks švarus ir gaiviai kvepiantis meškiukas Tedis turi visas mylimiausio pliušinio žaisliuko savybes. Draugystė gali prasidėti iš naujo.