Pasikliaukite "Miele" indukcine kaitlente su "TempControl" funkcija.

Jums nereikia niekuo rūpintis, nes išmanioji temperatūros jutiklio technologija padarys tai už Jus. "Miele". Rūpinamės viskuo, kas jums brangiausia.

Paslinkite

Maisto ruošimas kartu su tėvais teikia vaikams ypatingą džiaugsmą – Emai taip pat. Padedant Emai, pasitelkus tėtės išmonę ir "TempControl" funkciją, blynai, galima sakyti, kepa patys. Dar lieka laiko žaidimams.

"Tėte, aš noriu blynų."

Koncentruota galia

Jokio pridegimo, jokio nuolatinio temperatūros reguliavimo: Naujosios "Miele" indukcinės kaitlentės pavers kepimą tikru malonumu. Nes išmanioji temperatūros jutiklio technologija užtikrina tikslų energijos tiekimą reikiamu metu. Keptuvėje automatiškai bus palaikoma optimali temperatūra, todėl patiekalas tiesiog negali nepavykti.

I kepimo lygis: švelnus, tikslus kepimas

Pasirinkite vieną iš trijų kepimo lygių. I kepimo lygis tobulai tinka kiaušinio arba šaldytų patiekalų kepimui.

II kepimo lygis: vidutinio karštumo kepimui

Vidutinėje temperatūroje kepkite krevetes arba kepsnius. Norėdami paskrudinti sėklas, taip pat rinkitės vidutinę temperatūrą.

III kepimo lygis: intensyviam apkepinimui

III kepimo lygį rinkitės norėdami patiekalą apskrudinti arba ruošdami kiniškus patiekalus. Pasirinkus šį kepimo lygį, net blynai pavyks tobulai.

Troškinimo lygis

Šis troškinimo lygį naudokite padažų ruošimui! Įpylus skysčio, ir toliau bus palaikoma tobula troškinimo temperatūra.

Išmetimas, paruošta ir pirmyn

Kol blynai įgaus gelsvai rusvą atspalvį, atraskite linksmą, greitą žaidimą: ritulį su sriubos šaukštais ir keptuvės mentele. Bus linksma, kol žaisite, niekas nepridegs, o nugalėtojas gaus papildomą blynų porciją. 

Neįtikėtinai greitai

Tai XXL dydžio makaronų puodas ar keptuvas: dėl funkcionaliosios "PowerFlex" maisto ruošimo zonos net ir dideli puodai įkais vienodai greitai. 

Tobulos temperatūros

Funkcija "Maisto pašildymas Plus" padės Jūsų iškeptus blynus ir kitus patiekalus išlaikyti šiltus arba juos švelniai pašildyti neprideginant arba nesutirštinant Maistą iš karto galėsite patiekti ir mėgautis. 

Con@ctivity 2.0

Kaip gerai, kad yra "Con@ctivity 2.0" funkcija. Tarpusavyje susieti kaitlentė ir gartraukis kiekvieną kartą, be jokio papildomo rankinio gartraukio valdymo, užtikrins švarų virtuvės orą.

Intuityvus valdymas

"SmartSelect" valdymas padės greitai ir intuityviai pasirinkti kepimo lygį. Išjungtas indikatorius yra nematomas – tinka puristiniam dizainui.

O dabar beliko tik: pagardinti blynus medumi ar cukraus pudra, kaip labiausiai mėgstate, ir skanaus!