Pasikliaukite naująja "Miele 6000 EcoFlex" indaplove.

Žaibiška švara tik per 58 minutes. "Miele". Rūpinamės viskuo, kas jums brangiausia. 

Naršykite ir sužinokite daugiau

Taip paprasta, taip greita

Šeimoje svarbu tinkamai planuoti laiką. Su "QuickPowerWash" plovimo ciklo trukmė – tik 58 minutės. Tobula, nes taip bus galima išnaudoti kiekvieną galimybę.

Naujovė: "QuickPowerWash" technologija

su naująja "QuickPowerWash" plovimo programa ir tiksliai pritaikytomis "Miele UltraTabs Multi", kurioms būdingas trumpesnis tirpimo laikas, Jūsų indai bus ne tik nepriekaištingai švarūs, bet ir nepriekaištingai sausi. A valomosios savybės per ypač trumpą laiką.*

* A valomosios savybės trumpiau nei per vieną valandą, naudojant kartu su "Miele Ultra Tabs Multi". Patvirtinta "TÜV Rheinland": "apskaičiuota, kad programos "QuickPowerWash" valomųjų savybių rodiklis, naudojant kartu su 1,14 "Miele" "UltraTabs Multi", atitinka A – aukščiausią plovimo efektyvumo klasę (rekomendacinis prietaisas išbandytas su IEC B tipo plovikliu)."

Elegantiškas patogumas

Modelių su "Knock2open" funkcija durelės atsidarys lyg mostelėjus burtų lazdele. Dizainas be rankenėlių suteiks ypatingos prabangos. Du kartus pabelskite į prietaiso priekį – indaplovės durelės atsidarys automatiškai.

Gera žinoti: "Miele" indaplovėje visi daiktai turi savo vietas. Net patys jautriausi indai bus saugūs.

Vieta bet kuriam stalo įrankiui

Į 3D + stalo įrankių stalčių norėtumėte įdėti plakimo šluotelę arba samtį? Visiškai nesudėtinga, jeigu tai "Miele 6000 EcoFlex"!

Lankstu, kaip gyvenimas drauge

Išdėstykite, kaip norite Jūs: nes dėl lankstaus "6000 EcoFlex" dizaino viskas pavyks tobulai.

Daugiau informacijos

Lankstu, kaip gyvenimas drauge

Nesvarbu, ar tai nulenkiamos strypelių eilės, ar reguliuojamo aukščio viršutinis stalčius: čia kiekvienas daiktas ras savo vietą. Savo mėgstamus indus galite drąsiai patikėti "Miele".

Mažiau informacijos

Nepriekaištingai švaru

Net jautrias vyno taures indaplovė "6000 EcoFlex" ne tik patikimai apsaugos, bet ir nepriekaištingai išplaus.

Daugiau informacijos

Nepriekaištingai švaru

Tuo pasirūpins ir reguliuojamo aukščio "FlexCare" stiklinių laikiklis apatiniame stalčiuje. Ypatingo stabilumo suteiks minkšti silikoniniai kilimėliai. Jos švelniai prilaikys stiklines, o šios išliks skaidrios. Dar liks pakankamai vietos ir Jūsų puodeliams. Rutulinės apsaugos užtikrins, kad niekas neapvirstų ir nenuslystų.

Mažiau informacijos

Praktiški pagalbininkai

Argi ne puiku sulaukti pagalbos išdėstant indus?

Daugiau informacijos

Praktiški pagalbininkai

Geltonos spalvos "FlexAssist" žymos ir simboliai padės lengvai susidoroti su užduotimi. Parodydami, kurie elementai yra lankstūs. Savo vietą suras bet kuris stalo įrankis.

Mažiau informacijos

Žaibiška švara tik per 58 minutes

5 8 min

A valomosios savybės trumpiau nei per vieną valandą, naudojant kartu su "Miele Ultra Tabs Multi". Tai savo bandymų ataskaitoje patvirtino ir "TÜV Rheinland"*.

* Patvirtinta "TÜV Rheinland": "apskaičiuota, kad programos "QuickPowerWash" valomųjų savybių rodiklis, naudojant kartu su 1,14 "Miele UltraTabs Multi", atitinka A – aukščiausią plovimo efektyvumo klasę (rekomenduojamas prietaisas išbandytas su IEC B tipo plovikliu)."

Pakaks žvilgtelėti į "Miele@mobile" taikomąją programą: ir iš karto sužinosite likusią plovimo programos trukmę.

Viskas taip greitai

Viskas kontroliuojama

Savo išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje: su "Miele@mobile" taikomąja programa savo indaplovę galėsite valdyti bet kur ir bet kada. Nesvarbu, ar tuo metu dirbsite prie rašomojo stalo, ar ilsėsitės ant sofos.

Daugiau informacijos

Viskas kontroliuojama

Be to, ši taikomoji programa išpildys visus Jūsų norus ir nurodymus: galėsite peržiūrėti prietaisų būseną, valdyti savo indaplovę keliaudami arba užsisakyti indų plovimo kapsulių. Mėgausis visa šeima.

Mažiau informacijos

Naujas įvertinimas

Su A+++ – 20 %* energijos vartojimo efektyvumu "Miele" patvarumas yra neįveikiamas. O Jūs kasdien dar ir sutaupysite.

* 20 % taupesnis už A+++ energijos vartojimo efektyvumo klasės ribinę vertę

Gaivos pojūtis

Kaip niekada anksčiau mažos ir "Miele" indaplovės vandens sąnaudos.

Daugiau informacijos

Gaivos pojūtis

Plovimui naudojamas tik gėlas vanduo. Gera žinoti, kad tobulai ir higieniškai švarai palaikyti pakanka vos 6,5 litrų.

Mažiau informacijos

Naujas vėjas indams

Viskas nepriekaištingai sausa: pasibaigus plovimo programai, indaplovės durelės prasivers savaime. Ar galima norėti daugiau?

Daugiau informacijos

Naujas vėjas indams

Taip iš indaplovės pasišalins šiltas, drėgnas oras ir pateks grynas. Patentuotas "AutoOpen" džiovinimas idealiai tinka taurių ir plastikinių indų džiovinimui, nebūtina jų džiovinti papildomai.

* DE102007008950B4, EP2120671B1

Mažiau informacijos

Tobulas laiko apskaičiavimas! Viskas žaibiškai išdžiovinta tik per 58 minutes, o ištikimi draugai pasiruošę naujiems nuotykiams kartu.