KOKYBĖ, PRANOKSTANTI LAIKĄ

DAUGIAU KAIP 120 METŲ MES KURIAME PRIETAISUS, KURIE TARNAUJA ILGAI.

Net ir puikiausios savybės nieko nevertos be ilgalaikio patikimumo. Todėl mūsų nuolatinės naujovės pagrįstos meistriškumu – kruopščiai apgalvodami kiekvieną smulkmeną, prietaisus gaminame taip, kad jie tarnautų ilgai.

NUO 1899 M. MUMS NEPAKANKA VIEN BŪTI GERIAUSIAIS.

Kiekvienas proveržis ir naujovė yra šis tas daugiau nei priežastis švęsti. Tai iššūkis sukurti ką nors dar geresnio. Todėl mes patys gaminame savo dalis, patys ruošiame joms geležį. Mes net gaminame mašinas, kurios gamina mašinas. Nes tobulumo siekis glūdi mūsų genuose. Mes tai vadiname: Immer besser.

NEPRILYGSTAMOS SAVYBĖS

10 000 VALANDŲ BANDYMŲ* –
TIKRAS NEPRILYGSTAMŲ SAVYBIŲ ĮRODYMAS.

Ten, kur kitiems pakanka kelių bandymų ciklų, mes žengiame kur kas toliau ir ilgiau. Kai kurie automobilių varikliai bandomi 3000 valandų – to mes savo gaminius bandome iki 10000 valandų*. Tiesą sakant, bandymai užima 30 % mūsų gaminių kūrimo laiko. Užtikriname geriausius rezultatus – metai iš metų.

ILGAAMŽIŠKUMAS – TAI
TIKRASIS TVARUMAS.

Įsivaizduokite, kad užuot bėgant metams naudoję daug skalbimo mašinų ar indaplovių, galite naudoti tik vieną. Tokią, kuri stebėtinai puikiai veiks ir po daugelio metų: naudos mažiau vandens, mažiau energijos, mažiau skalbimo priemonių. Tad ir jūs suvartojate mažiau. Ir ištikimai jums tarnaus.

*Daugiau informacijos: www.miele.lt/20years