A “Miele” skalbyklėje plūduriuojanti gėlė.

Kad mėgstami rūbai džiugintų kuo ilgiau.

Kokybė, pranokstanti laiką.

Švelni skalbiniams, draugiška aplinkai | “Miele” skalbinių priežiūra

Mūsų prietaisai nedideles energijos ir vandens sąnaudas sujungia su optimaliu skalbiklio naudojimu. Štai kodėl “Miele” vardas reiškia tobulą ir kartu aplinkai draugišką Jūsų drabužių priežiūrą.

Kokybė, kuri pranoksta laiką

Jau daugiau negu 120 metų “Miele” kuria inovatyvius ir ilgaamžius prietaisus. Rezultatas – produktai, kurie dėl savo išskirtinės kokybės ir didelės galios, kuriems netaikomi jokie kompromisai, tikai palengvins Jūsų buitį.

Moteris deda skalbinius į “Miele” skalbyklę su automatine dozavimo sistema.

Skalbyklės su “TwinDos®”

Automatinis skalbiklio dozavimas

“Miele” skalbyklės su “TwinDos”® žino tiksliai, kiek skalbiklio dozuoti. Būkite visiškai ramūs. “Miele” “TwinDos®” sistema dozuoja 2 fazių skalbiklį individualiai, atsižvelgiant į skalbinių rūšį. Sutaupysite ne tik laiko, bet ir 30 %* skalbiklio. Skalbimas paprastas, it vaikų žaidimas, ir kartu tvarus.

*Palyginti su rankiniu dozavimu

Moteris sagstosi baltos spalvos marškinius

Pati geriausia rinkoje siūloma skystojo skalbiklio sistema*

Teisingas skalbiklio dozavimas užtikrina iki tobulumo švarius akinamai baltus bei ryškiai spalvotus tekstilės gaminius.

Patvirtinta išskirtinė skalbimo – dėmių šalinimo, baltumo, apsaugos nuo papilkėjimo ir dozavimo tikslumo – kokybė. Išbandyta ir patikrinta “Hohenstein” institute, Vokietijoje.

Skalbimo patalpoje rodomi “Ultraphase” skalbikliai

“UltraPhase”: pagal individualius poreikius pritaikyta sistema

Atraskite skalbinų prežiūrą iš naujo – su “UltraPhase 1” ir 2, tobulai tarpusavyje suderintais skystaisiais skalbikliais, sukurtais išskirtinai “Miele”. “UltraPhase 1” užtikrina iki tobulumo švarius akinamai baltus bei ryškiai spalvotus tekstilės gaminius. Tam tikru optimaliu skalbimo ciklo metu su “UltraPhase 2” dozuojamas baliklis nepalieka jokių galimybių įsisenėjusiems nešvarumams.

Moteris renkasi “Miele” džiovyklės su “EcoDry” nustatymais

Džiovyklė su “EcoDry”

Tvarus džiovinimas

“Miele” džiovyklė su “EcoDry” ir techninės priežiūros nereikalaujančiu šiluminiu siurbliu nuolat užtikrina žemas energijos sąnaudas ir trumpą džiovinimo trukmę. Išbandyta “Miele” džiovyklių 20 metų* veikimo trukmė. Nes ilgas veikimas ir yra tikrasis tvarumas.

Dar T1 džiovyklių serijos kūrimo fazėje “Miele” atliko savo modelių ir pagrindinių komponentų bandymus, pasirenkant atskiras programas ir atliekant 5000 džiovinimo ciklų (= 5 džiovinimo ciklai per savaitę, net 50 savaičių). Daugiau: miele.lt/20years

Tekstilės gaminys “Miele” džiovyklės su “EcoDry” korio struktūros būgne

Prie Jūsų drabužių pritaikyta priežiūra kas kartą džiovinant.

Dėl “Miele” korio pavidalo būgno struktūros skalbiniai labiau tausojami ir tolygiau išdžiovinami. Apsaugomas pluoštas ir audinys, kad mėgstami rūbai džiugintų kuo ilgiau.