Intensyviai valo kiekvienu momentu.

Naujasis “Duoflex” akumuliatorinis dulkių siurblys

Didelė galia. Spartus naudojimas. Kompaktiška konstrukcija.

“Duoflex Total Care”

Atraskite “Miele” naujausio akumuliatorinio dulkių siurblio galią ir patogumą: konstrukcinei serijai “Duoflex” būdinga tokia pati didelė galia, kaip ir įprastiems “Miele” dulkių siurbliams1, kartu jie leidžia pajusti belaidžio siurbimo ir “SpeedLock” sistemos patogumą.

Susipažinkite su visais “Duoflex” modeliais

“Duoflex Total Care”

Didelės galios | “Grab&Go” | lengvi ir kompaktiški | gausus priedų rinkinys

“Duoflex Cat & Dog”

Didelė siurbimo galia | “Grab&Go” | lengvi ir kompaktiški | antgalis gyvūnų plaukams

“Duoflex Extra”

Didelės galios | “Grab&Go” | lengvi ir kompaktiški | antgalis įbrėžimams jautrioms dangoms

Nepaprastos galios. Veikimo trukmė iki 55 minučių². Su automatiniu grindų dangos atpažinimu.

Didelė siurbimo galia

Didelės galios “Digital Efficiency” variklis ir “Vortex” technologija nepalieka nei dulkių, nei purvo.

Akumuliatoriaus veikimo trukmė

Siurbkite grindis be streso – su “Duoflex”, kurio ličio jonų akumuliatorius ir net septynios didelės galios celės užtikrina veikimo trukmę iki 55 minučių2.

Automatinis grindų dangos atpažinimas

“MultiFloor” elektrinis šepetys automatiškai prisitaiko prie bet kurios grindų dangos, kad jums nereikėtų to daryti. Grindų danga atpažįstama automatiškai, o šepetinio veleno sukimosi greitis pritaikomas optimaliam valymui ir komfortui.

Dar greitesnis ir paprastesnis dulkių siurbimas su “SpeedLock” sistema

Sužinokite daugiau apie mūsų “SpeedLock” sistemą

Sukomplektuotą prietaisą norėdami pakeisti į rankinį, naudokite “SpeedLock” atlaisvinimo funkciją. Su sieniniu “SpeedLock” sistemos3 laikikliu “Duoflex” konstrukcija greitai galima pakeisti į norimą. O laikiklis leis paprastai ir taupant vietą pritvirtinti prie sienos.

Greitai ir lanksčiai

“Duoflex” išsiskiria savo išmaniu dizainu, kurio “SpeedLock” atlaisvinimo funkcija leidžia greitai perjungti sukomplektuotą prietaisą, kurio didesnis pasiekiamumas, į rankinį, kai reikia išvalyti “čia ir dabar”. Nedidelis svoris ir ergonomiška konstrukcija užtikrina lengvą naudojimą, greitį ir kompaktišką laikymą.

Aukščiausios klasės higiena jums, jūsų namams ir jūsų šeimai

“Click2open”
Švarūs namai. Švarios rankos.

Dulkių talpyklai ir priešfiltriui valyti pakanka vos vieno rankos judesio. Su patikrinta “Click2open” funkcija iš smulkiųjų dalelių filtro nesunkiai išvalysite stambius nešvarumus.

Higieninis filtras
Švarus oras

Higieninis “Duoflex” filtras sulaiko dulkes, žiedadulkes, gyvūnų plaukus ir alergenus. “Duoflex” bendras filtro naudojimo efektyvumas siekia 99,99 %4. Taip apsisaugoma nuo atgalinio smulkiųjų dalelių srauto, o namuose užtikrinamas geresnės kokybės oras.

“Duoflex Cat & Dog”

Dėl savo didelės siurbimo galios ir manevringumo “Duoflex” “Cat & Dog” yra idealus pagalbininkas visiems gyvūnų mylėtojams. Elektrinis šepetys “Electro Compact” lengvai pašalina gyvūnų plaukus. O galimybė pasirinkti iš dviejų režimų padeda lengvai išsiurbti grindis, minkštuosius baldus ir sunkiai pasiekiamas vietas.

Elegantiškai integruojamas į gyvenamosios aplinkos dizainą

Tarpusavyje deranti estetika

Per daug gražus, kad būtų slepiamas

Integruokite “Duoflex” į savo gyvenamąją aplinką stilingai. Modernių spalvų ir aukštos kokybės paviršiaus dizaino jis ne vien tik prietaisas – bet tikrasis akį traukiantis akcentas.

Sukurta Vokietijoje

Nuolat tobulindami savo gamybos procesus, galime jums pasiūlyti aukščiausios klasės dulkių siurblius, su kuriais į jūsų namus atkeliauja išskirtinė galia ir kokybė.

DUK

Viskas, ką turite žinoti apie “Duoflex”

Kiek sveria “Miele” naujasis akumuliatorinis dulkių siurblys?

“Duoflex” sveria 3,1 kg.

Ar “Miele” akumuliatorinis dulkių siurblys “Duoflex” lygiai toks pat galingas, kaip įprastas dulkių siurblys?

Mūsų “Miele” įprasti dulkių siurbliai užtikrina geriausius valymo rezultatus. Kad pasiektų tą pačią siurbimo galią, kaip įprastas dulkių siurblys1, Duoflex” naudojami skaitmeninis “Digital Efficiency” variklis ir “Vortex” technologija.

Ar “Miele” akumuliatorinis dulkių siurblys “Duoflex” tinka gyvūnų plaukams siurbti?

Papildomas kompaktiškasis elektrinis šepetys “Duoflex Cat & Dog” lengvai išvalo gyvūnų plaukus iš minkštųjų baldų ir automobilių sėdynių.

Kokiai grindų dangai valyti skirtas “Miele” akumuliatorinis dulkių siurblys “Duoflex”?

“Duoflex” galima valyti visų tipų grindų dangas: “MultiFloor” elektrinis šepetys automatiškai atpažįsta grindų dangą. Taip pat galima pasirinkti iš gausaus “Duoflex” modelių asortimento su papildomais priedais. Tiesiog išsirinkite modelį, kuris labiausiai atitinka jūsų poreikius.

Ar galima pakeisti “Miele” “Duoflex” akumuliatorių?

Jeigu reikia, akumuliatorių galima pakeisti.

Kam skirtas “Miele” akumuliatorinio dulkių siurblio “Duoflex” higieninis filtras?

Dėl naudojamos dviejų pakopų filtrų sistemos bendras filtro naudojimo efektyvumas4siekia net 99,99 %.

Kokia yra “Miele” akumuliatorinio dulkių siurblio “Duoflex” veikimo trukmė?

“PowerUnit” naudojant be elektrinio šepečio, veikimo trukmė siekia iki 55 minučių. Jeigu “Duoflex” naudojamas kartu su elektriniu šepečiu “MultiFloor”, ant kietųjų grindų pasiekia 17 minučių veikimo trukmę. Tobulai tinka plotui iki 60 m² valyti.

 1. 1.
  Valymo veiksmingumas nustatytas palyginus su “Miele” grindų dulkių siurbliu “Complete C3” (SGEF3) su “turbo” šepečiu “STB 305-3” (dulkių surinkimas nuo kilimų ir kietosios grindų dangos su tarpeliais, kilimų pluošto pakėlimas). Pagal IEC 62885-2.
 2. 2.
  Taikoma 1 galios pakopai be prijungto elektrinio šepečio. Siurbia iki 12 minučių ant kietųjų grindų maksimalia galia, su prijungtu elektriniu šepečiu “MultiFloor”.
 3. 3.
  Komplektacija priklauso nuo modelio.
 4. 4.
  Pagal IEC 62885-4.