Nauji produktai

Tik tie, kurie peržengia ribas, nustato naujus standartus.

„Miele“ siūloma naujovė „TwinDos“ – visiškai automatizuota, unikali skalbimo priemonių dozavimo sistema bet kokio tipo nešvarumams pašalinti. Išskirtinė „Miele“ sukurta skalbimo priemonė „UltraPhase 1“ puikiai išskalbia tiek spalvotus, tiek baltus audinius. „UltraPhase 2“ dozuojamas tam tikru konkrečiu metu, kad būtų pašalintos net ir sunkiausiai išvalomos dėmės. „TwinDos“ – inovacija, padedanti pasiekti geriausius rezultatus.

Sužinokite daugiau
Indukcinė kaitlentė su TempControl funkcija

Indukcinė kaitlentė su "TempControl" funkcija

Kepti dar niekada nebuvo taip paprasta!

Naujosios indukcinės kaitlentės su "TempControl" funkcija užtikrina tinkamą kepimo temperatūrą, todėl rezultatas bus visada puikus, kad ir kokį kepimo procesą pasirinktumėte. Temperatūra priderinama automatiškai, todėl Jums nereikės rūpintis reguliavimu, o ruošiamas patiekalas nepridegs.

Sužinokite daugiau
Miele indaplovės G6000 EcoFlex

Naujosios "Miele" indaplovės "G6000 EcoFlex" su "QuickPowerWash" funkcija

Švara žaibišku greičiu – tik 58 minučių trukmės programa.

Atraskite ir mėgaukitės pažangiomis technologijomis! "QuickPowerWash": švara žaibišku greičiu – 58 minučių trukmės programa. 3D stalo įrankių stalčius +: reguliuojamo pločio, aukščio ir ilgio. Ekonomiškas: A+++. "Miele@mobile" taikomoji programa: parodys informaciją apie prietaiso būseną ir ne tik. Aukščiausios klasės plovimas!

Sužinokite daugiau

Prabangi viešnagė ir tobulos sąlygos visiems maisto produktams naujajame "Miele K 20 000"

Individualiai pritaikytas dizainas su idealiomis šaldymo sąlygomis – "Perfect Fresh Pro", "Perfect Fresh" and "Daily Fresh", kuriuos garantuoja ilgesnį produktų šviežumą.
Modelis su "Blackboard" paviršiumi leis perkelti komunikaciją tarp šeimos narių į naują aukštą lygį ir praskaidrins Jūsų kasdienį gyvenimą.

Sužinokite daugiau

Lyginimo garais sistema "FashionMaster"

Pamirškite šviečiančias dėmes ir negražias raukšles. Revoliucinis "Miele" gaminys "FashionMaster" pavers lyginimą įprastu lygintuvu tolimu prisiminimu. Ši universali lyginimo garais sistema turi daugybę revoliucinių inovacijų, užtikrinančių profesionalų lyginimą namuose.

Sužinokite daugiau

Išbandykite DGM 6800 – pirmąjį pasaulyje garinės orkaitės ir mikrobangų krosnelės derinį

Siekdama kurti patogiausius prietaisus maisto ruošimui, "Miele" laužo nusistovėjusias tradicijas ir pristato DGM 6800 – pirmąją pasaulyje garinę orkaitę su mikrobangų krosnele. Naudojant geriausias abiejų prietaisų savybes maistas bus gardesnis, o jo ruošimas – malonesnis!

Sužinokite daugiau

Didžiausia kombinuotoji garinė orkaitė – DGC 6600 XXL

Ruoškite kokybiškus patiekalus namuose naudodami "Miele" inovatyviąją naująją 68 litrų talpos garinę orkaitę! Daugiafunkcė orkaitė turi didžiausią talpą rinkoje ir pasižymi itin tikslia maisto ruošimo garuose technologija keturiose skirtingose lentynose. Ji pavers pradedantį virėją gurmaniškų patiekalų profesionalu.

Sužinokite daugiau