Nauji produktai

Triflex

Naujasis Triflex HX1

Su pasididžiavimu pristatome savąjį 3 x 1 belaidį dulkių siurblį-šluotą „Triflex HX1“.
Itin lankstus: Galima rinktis iš 3 veikimo būdų, atitinkančių valymo reikmes.
Itin galingas: 60 min. nepertraukiamo galingo veikimo.
Itin greitas: Didelė (28 cm) siurblio galvutė, prisitaikanti prie skirtingų grindų paviršių.

Sužinokite daugiau

Perženkite įprastos realybės ribas

Atraskite mūsų drąsiausias ir pažangiausias naujoves. Išbandykite Generation 7000 prietaisus jau dabar! #LifeBeyondOrdinary

Atraskite dabar

Der neue Triflex HX1

Entdecken Sie unsere neueste Innovation im Bereich der Staubsauger. Triflex HX1. Der erste Akku-Handstaubsauger von Miele mit einem einzigartigen 3in1 Design.
Für höchste Flexibilität und herausragende Leistung.

Jetzt entdecken

Inovacijų Generation 7000

Mūsų intuityviausias produktų asortimentas

Tikime, kad tobulybei nėra ribų. Nuo pat “Miele” atsiradimo 1899 m. jau daug kartų tai įrodėme su mūsų novatoriškomis technologijomis, nenumaldomu dėmesiu detalėms ir įmantriu dizainu. Dabar kartelę užkėlėme dar aukščiau su Generation 7000.

Atrasti dabar

Tik tie, kurie peržengia ribas, nustato naujus standartus.

„Miele“ siūloma naujovė „TwinDos“ – visiškai automatizuota, unikali skalbimo priemonių dozavimo sistema bet kokio tipo nešvarumams pašalinti. Išskirtinė „Miele“ sukurta skalbimo priemonė „UltraPhase 1“ puikiai išskalbia tiek spalvotus, tiek baltus audinius. „UltraPhase 2“ dozuojamas tam tikru konkrečiu metu, kad būtų pašalintos net ir sunkiausiai išvalomos dėmės. „TwinDos“ – inovacija, padedanti pasiekti geriausius rezultatus.

Sužinokite daugiau
Indukcinė kaitlentė su TempControl funkcija

Indukcinė kaitlentė su "TempControl" funkcija

Kepti dar niekada nebuvo taip paprasta!

Naujosios indukcinės kaitlentės su "TempControl" funkcija užtikrina tinkamą kepimo temperatūrą, todėl rezultatas bus visada puikus, kad ir kokį kepimo procesą pasirinktumėte. Temperatūra priderinama automatiškai, todėl Jums nereikės rūpintis reguliavimu, o ruošiamas patiekalas nepridegs.

Sužinokite daugiau
Miele indaplovės G6000 EcoFlex

Naujosios "Miele" indaplovės "G6000 EcoFlex" su "QuickPowerWash" funkcija

Švara žaibišku greičiu – tik 58 minučių trukmės programa.

Atraskite ir mėgaukitės pažangiomis technologijomis! "QuickPowerWash": švara žaibišku greičiu – 58 minučių trukmės programa. 3D stalo įrankių stalčius +: reguliuojamo pločio, aukščio ir ilgio. Ekonomiškas: A+++. "Miele@mobile" taikomoji programa: parodys informaciją apie prietaiso būseną ir ne tik. Aukščiausios klasės plovimas!

Sužinokite daugiau

Prabangi viešnagė ir tobulos sąlygos visiems maisto produktams naujajame "Miele K 20 000"

Individualiai pritaikytas dizainas su idealiomis šaldymo sąlygomis – "Perfect Fresh Pro", "Perfect Fresh" and "Daily Fresh", kuriuos garantuoja ilgesnį produktų šviežumą.
Modelis su "Blackboard" paviršiumi leis perkelti komunikaciją tarp šeimos narių į naują aukštą lygį ir praskaidrins Jūsų kasdienį gyvenimą.

Sužinokite daugiau

Lyginimo garais sistema "FashionMaster"

Pamirškite šviečiančias dėmes ir negražias raukšles. Revoliucinis "Miele" gaminys "FashionMaster" pavers lyginimą įprastu lygintuvu tolimu prisiminimu. Ši universali lyginimo garais sistema turi daugybę revoliucinių inovacijų, užtikrinančių profesionalų lyginimą namuose.

Sužinokite daugiau

Didžiausia kombinuotoji garinė orkaitė – DGC 6600 XXL

Ruoškite kokybiškus patiekalus namuose naudodami "Miele" inovatyviąją naująją 68 litrų talpos garinę orkaitę! Daugiafunkcė orkaitė turi didžiausią talpą rinkoje ir pasižymi itin tikslia maisto ruošimo garuose technologija keturiose skirtingose lentynose. Ji pavers pradedantį virėją gurmaniškų patiekalų profesionalu.

Sužinokite daugiau