Skalbimo mašina-džiovyklė

Skalbimas ir džiovinimas viename prietaise

Skalbimo mašinoje-džiovyklėje galėsite išskalbti pilną būgną skalbinių. Kadangi džiovinamiems skalbiniams reikia daugiau vietos, vienu ciklo metu galima išdžiovinti tik nedidelį skalbinių kiekį. 
Jeigu dažnai skalbiate ir džiovinate didelius kiekius skalbinių, rekomenduojame įsigyti skalbyklę ir atskirą džiovyklę. Su dviem atskirais prietaisais galėsite vienu metu ir skalbti, ir džiovinti, todėl greitai įveiksite net didžiausią kalną skalbinių. 
Visiškai nesvarbu, kokį sprendimą priimsite, mes pasiūlysime tobulą skalbimo ir tikslų džiovinimo rezultatą. Arba kitaip tariant – "Miele" sukurtą skalbinių priežiūrą.
4 kg skalbimo ir džiovinimo, todėl šie kompaktiški prietaisai idealiai tinka vieno asmens namų ūkiams ir ankštoms patalpoms.
Jei vietos yra pakankamai, didesniems nei 2 asmenų namų ūkiams rekomenduojame rinktis XL variantą. 2 atskiri prietaisai yra tobulas pasirinkimas didelėms šeimoms, kurios turi ypač daug skalbinių. Prietaisai užtikrins skalbimą ir džiovinimą vienu metu.
Kompaktiška "Miele" skalbyklė-džiovyklė
Kompaktiška technologija, kompaktiški matmenys. "Miele" skalbyklė-džiovyklė WT1, kurios korpuso gylis yra 60 cm, gali nepertraukiamai išskalbti ir išdžiovinti iki 4 kg skalbinių. Jeigu tik skalbiama, vienu metu prietaisas gali išskalbti iki 7 kg skalbinių. Taigi šis prietaisas idealiai tinka mažesniems namų ūkiams, kuriuose susidaro vidutinis skalbinių kiekis. Galite pasirinkti vieną iš dviejų skirtingų WT1 priekinių durelių nuolydžio kampų.
Tiesus skydelis
Skalbyklę-džiovyklę tiesiomis priekinėmis durelėmis galima puikiai integruoti į turimą virtuvę. Ją tereikia tiesiog sumontuoti po stalviršiu ne žemesnėje nei 85 cm aukščio angoje. Kitu atveju prietaiso dangtį galima pakeisti specialiu įmontuojamuoju priedu. Tada skalbyklė-džiovyklė tilps vos į 82 cm aukščio angą.
Įstrižas skydelis
Jeigu skalbyklę-džiovyklę ketinate statyti atskirai bute ar rūsyje, idealiai tinka modelis su nuožulnia priekine dalimi. Esant nedideliam priekinės dalies nuožulnumui, itin patogu perskaityti ekrano rodmenis.
"Miele" skalbyklė-džiovyklė XL
Didesniems namų ūkiams, kuriuose susidaro didesnis skalbinių kiekis, geriausia rinktis XL modelį.
Įstrižas skydelis
Didžiaformatė skalbyklė-džiovyklė, kurios korpuso gylis yra 67 cm, gali nepertraukiamai išskalbti ir išdžiovinti iki 5 kg skalbinių. Jeigu tik skalbsite, į prietaisą tilps iki 8 kg skalbinių. XL modelis skirtas statyti atskirai, jame įrengta nuožulni priekinė dalis, kad būtų patogu perskaityti ekrano rodmenis.
Konstrukciniai sprendimai pagal modelį