Išskirtiniai kavos mišiniai subtiliam skoniui

Mėgaukitės puikiu kavos skoniu: jis išgaunamas ne tik tinkamai paruošus kavą – svarbi ir kavos kokybė. Štai kodėl sukūrėme keturis savitus kavos mišinius, kurie yra specialiai pritaikyti “Miele” kavos aparatams. Todėl, ruošdami savo mėgstamą kavos gėrimą, nuo espreso iki pieno su epresu, galėsite naudoti tinkamą kavos mišinį. “Miele” kavos mišiniai subtiliai išgaunami iš ypatingų, aukštos kokybės, aukštumose užaugintų kavos pupelių, švelniai paskrudintų privačios skrudinimo įmonės būgnuose. Rezultatas: harmoninga ir juntamai aromatinga kava, suteikianti stebinantį malonumą. Visos mūsų kavos rūšys sertifikuotos sąžiningos ir ekologiškos prekybos*, jas galima užsakyti “Miele” interneto parduotuvėje.
“Miele Black Edition” “One for all”
Kad kavos gėrimas visada pavyktų: “Miele Black Edition One for all” yra sodraus skonio ir stebina savo diskretišku vaisių poskoniu. Be to, mišinį iš 100 % arabika kavos pupelių galėsite naudoti ruošdami bet kurį kavos gėrimą – tiek juodos kavos, tiek kavos gėrimą su pienu.
“Miele Black Edition” “Café Crema”
Koncentruotas skonis: kavos aromatas pilnai atsiskleidžia sodrioje juodos kavos putoje. Specialus mišinys su lengvu ir subalansuotu aromatu sukuria tobulą skonį – lydimą gėlių ir vaisų aromato. Savaime suprantama iš 100 % arabika pupelių.
“Miele Black Edition” “Espresso”
Naujai atrastas mėgstamas aromatas: iš “Miele Black Edition Espresso” kavos mišinio paruošite aistringą ir ypač aromatingą espreso gėrimą. Mišinys: intensyvaus skonio, su pikantišku šokolado poskoniu – sukurtas iš robustos ir arabikos kavos pupelių.
“Miele Black Edition” “Decaf”
Su “Miele Black Edition Decaf” mėgaukitės visais aukščiausio lygio kavos gėrimais be kofeino. Kofeinas švelniai pašalinamas iš kavos mišinio specialiu biologiniu būdu. Išsaugomas aromatas – skanaukite 100 % arabiką, kuri yra sertifikuota sąžiningos ir ekologiškos prekybos*, taip pat ir visas kitas mūsų siūlomas kavos rūšis.
DE-EKO-001, ne ES žemės ūkis Konstrukciniai sprendimai pagal modelį