Naujoviškas malūnėlis puikiam skoniui

Naujoji malimo ir užplikymo sistema “AromaticSystemFresh”*: išsaugo aromatą ir tyliai veikia
Naudokite mūsų naujovišką kūginį malūnėlį ir atraskite kavą iš naujo: aukštos kokybės, dilimui atspari plieno konstrukcija padeda išsaugoti kavos aromatą. Ypač tyliai veikiantis malūnėlis užtikrina ramias akimirkas su kavos puodeliu. Kitas patobulinimas užtikrina unikalų skonį: malūnėlis yra tiesiai virš užplikymo bloko – todėl, pasinaudojus kavos aparatu, malūnėlyje nelieka kavos likučių. Grįžę iš atostogų, galite iš karto mėgautis šviežiai sumaltų pupelių kava. Šis patobulinimas padėjo mums sukurti puikiai tarpusavyje suderintą sistemą, kuri dovanoja unikalius kavos gėrimo momentus.
Tinkamiausia kavos pupelių rūšis visada po ranka
Skaniausias espreso paruošiamas iš espreso pupelių, juodos kavos gėrimas bus skaniausias, paruoštas iš “Café Crema” pupelių: su “CoffeeSelect” funkcija pasirinkto kavos gėrimo ruošimui visada galėsite naudoti tinkamiausią kavos pupelių rūšį. Klasikinę ar mėgstamą kavos pupelių rūšį – mėgstamiausias rūšis supilkite į tris atskirus pupelių indus, kurių talpa 210 g, 180 g ir 150 g. 

Norėdami paruošti kavos gėrimą, rankiniu būdu pasirinkite norimą pupelių rūšį. Arba priskirkite norimą pupelių rūšį atitinkamam kavos gėrimui ir Jūsų kavos aparatas automatiškai ją parinks iš atitinkamo pupelių indo. Visada mėgausitės norima kavos pupelių rūšimi, nes su “AromaticSystemFresh” funkcija, pakeitus kavos rūšį, iš sistemos pašalinami anksčiau ruoštos kavos likučiai.. Taip paprastai, patogiai ir patikimai išgaunamas tobulas kavos skonis. Kiekvieną kartą vis kitos: įvedę “CoffeeSelect”, mes praplėtėme savo “Miele” kavos pupelių asortimentą dar trimis rinktinėmis rūšimis.
atsižvelgiant į modelį – tik CM 7750 Konstrukciniai sprendimai pagal modelį