Kaip norėtumėte pastatyti savo prietaisą?

Skalbimo ir džiovinimo kolonėlė
Jeigu neturite tiek erdvės, kad galėtumėte statyti prietaisus vieną šalia kito, taupykite ją, nes daugumą “Miele” skalbyklių ir džiovyklių galima montuoti į kolonėlę. Paprastai skalbyklė visada statoma apačioje.
“WhiteEdition” dizaino linijos prietaisai yra labiausiai pritaikyti statyti į kolonėlę. Šio dizaino linijos džiovyklėse galima pakeisti durelių atidarymo kryptį, kad abiejų prietaisų durelės atsidarytų į tą pačią pusę.
Stabiliam sujungimui “Miele” siūlo skirtingus tarpinius montavimo rinkinius. Kai kurie prietaisai turi patogų stalčių. Čia galima laikyti, pvz., priedus arba krepšį, į kurį patogu sudėti ar išimti skalbinius iš džiovyklės.
Side-by-side
“Miele” skalbyklės ir skalbyklės-džiovyklės idealiai dera tarpusavyje – tiek techniškai, tiek optiškai. Abu prietaisus galite statyti vieną šalia kito, kad išskalbtus skalbinius būtų patogu iš karto perdėti į džiovyklę.
Įstatomasis
Visus “Miele” per viršų pakraunamus prietaisus galima montuoti 85 cm aukščio nišoje. Pasirinkus šį sprendimą, nebūtina nuimti prietaiso dangčio. Rekomenduojama naudoti “W1 ChromeEdition” prietaisus su tiesiu skydeliu.
Montuojamos po stalviršiu
“Miele ChromeEdition” serijos prietaisus su tiesiu skydeliu galima montuoti po stalviršiu, nišos aukštis turėtų siekti nuo 82 iki 85 cm. Tokiu atveju vietoje prietaiso dangčio naudojamas montavimui po stalviršiu skirtas konstrukcinių elementų rinkinys (pvz., UBS W1/G arba UBS T1/G).
Statymas ant cokolio
Pastatę prietaisą ant cokolio (WTS 510) padidinsite jį apie 30 cm – ir nustatysite į naudoti patogią padėtį. Prietaiso naudojimas taps ergonomiškas ir dar patogesnis. Cokolio daiktų dėtuvėje galėsite laikyti skalbiklį arba skalbinių krepšį, kad viską greitai pasiektumėte – o pasinaudoję, vėl viską greitai galėtumėte sukrauti atgal.
Jeigu mūsų produktų puslapiuose išsirinkote sau tinkamą skalbyklę, spustelėję skirtuką “panašūs produktai”, galėsite peržiūrėti optimaliai kartu derančias džiovykles.
Konstrukciniai sprendimai pagal modelį