Telpa (beveik) į kiekvieną nišą

Projektuojate naują virtuvę ar norite pakeisti prietaisą jau įrengtoje virtuvėje: “Miele” mikrobangų prietaisus galima montuoti visose standartinėse montavimo nišose. Visada optimaliai išnaudosite turimą erdvę: prietaisai yra su skirtingo dydžio gaminimo kameromis ir atitinkamai pritaikytomis sukamosiomis lėkštėmis.
Mažoms nišoms
Tai padės tinkamai išnaudoti siauras nišas: 35 cm aukščio prietaisas idealiai telpa į sienines arba pakabinamas spinteles.“SideControl” prietaisai su 17 litrų gaminimo kamera yra idealus sprendimas virtuvėms su nedaug erdvės. Taupydami vietą, galėsite pašildyti patiekalus ir gėrimus arba greitai paruošti nedidelius užkandžius – nepaisant mažesnių matmenų, šie prietaisai yra ypač galingi. Ant 28 cm skersmens sukamosios lėkštės patogiai padėsite vieną lėkštę arba kelis mažus indelius, pvz., puodelius.
Montavimas taupant vietą
Optimalus erdvės išnaudojimas: taip pat ir šią nišą galima rasti daugelyje antresolinių arba pakabinamų spintelių. Montavimui , mes rekomenduojame naudoti papildomą išlyginimo skydelį.“SideControl” prietaisai su 17 litrų gaminimo kamera yra idealus sprendimas virtuvėms su ribota erdve. Taupydami vietą, galėsite pašildyti patiekalus ir gėrimus arba greitai paruošti nedidelius užkandžius – nepaisant mažesnių matmenų, prietaisai yra galingi. Ant 28 cm skersmens sukamosios lėkštės galėsite patogiai padėti vieną lėkštę arba net kelis nedidelus indus, pvz., puodelius. 
Optimalus aukštos spintelės naudojimas
Šis modelis idealiai telpa į standartinio pločio aukštas spinteles Norint įmontuoti į šią nišą, rekomenduojame naudoti papildomą išlyginimo skydelį.
Universalus derinimas
Pasirinkite prietaisus individualiai: mūsų prietaisus su “TopControl” valdymu galima optimaliai derinti su kitais “Miele” įmontuojamais prietaisais, pavyzdžiui automatiniu kavos aparatu arba garine orkaite.Platesnėse gaminimo kamerose iš nerūdijančiojo plieno tobulai iškepsite ir didesnius patiekalus, pvz., viščiuką arba apkepą. Patogiai ir lanksčiai naudokite 40 cm skersmens sukamąją lėkštę, ant kurios vienu metu galite pastatyti skirtingus arba net kelis indus, puodelius arba lėkštes. Taip jūsų mikrobangų krosnelė taps partneriu akių aukštyje, kai bus ruošiami stilingi patiekalai.
Nepriklausomas naudojimas 
Neturite tinkamos nišos? Tada teisingas sprendimas yra pastatomas prietaisas, kurį galite lanksčiai pastatyti ant stalviršio. Į 26 litrų talpos gaminimo kamerą su 32 cm sukamąja lėkšte galite sudėti: lėkštes, dubenis arba kelis nedidelius maisto ruošimo indus. 
Konstrukciniai sprendimai pagal modelį