Prekybos politika

Beschaffungspolitik

Mūsų produktų sėkmė yra susijusi su jų kokybe ir atitinka mūsų tiesioginį tikslą – patenkinti vis augančius mūsų klientų reikalavimus kokybei. Vis stiprėjant nacionalinės ir tarptautinės rinkos konkurencijai, kokybė yra lemiamas pasirinkimo veiksnys.

Remdamiesi mūsų prekybos politika ir bendrovės kredo "Immer besser", mes norime bendradarbiauti su tokią pačią kokybės filosofiją turinčiais ir verslo ryšius su visame pasaulyje veikiančia buitinės technikos įmone kurti norinčiais tiekėjais.

Mes jaučiamės įsipareigoję ne tik savo darbuotojams ir klientams, bet ir mūsų tiekėjams bei visuomenei. Mūsų bendravimas su tiekėjais turėtų būti orientuotas į pasiekimus, patikimas ir ilgalaikis.

Taip pat keliame šiuos reikalavimus: kokybės vadybos sertifikatas pagal DIN ISO 9000 ir kt., aplinkos apsaugos vadybos sistemos pagal DIN EN ISO 14001, terminus atitinkantis ir lankstus mūsų poreikių vykdymas bei pažangus bendras darbas kuriant naujus techninius sprendimus.

"Miele" yra socialiai atsakinga, etiška ir tvarumo siekianti bendrovė, kuri iš savo tiekėjų tikisi holistinio bendravimo ir pabrėžia tarptautinio "Standards Social Accountability 8000" (http://www.sa-intl.org) laikymosi svarbą ir to paties laukia iš tiekėjų. Pagrindas remiasi daugeliu esamų tarptautinių žmogaus teisių, įskaitant visas Tarptautinės Darbo Organizacijos (TDO) konvencijas, Visuotinę žmogaus teisių deklaraciją ir Jungtinių Tautų vaikų teisių konvenciją.