Patarimai ir informacija apie medžiagas

Prieš maždaug 100 metų skalbimas vis dar buvo rankų darbas. Tačiau XX amžiaus pradžioje išrandamos skalbimo mašinos, kurios gerokai palengvina namų šeimininkių buitį. Nuo to laiko "Miele" sugalvojo daugelį techninių naujovių, kurios buvo pagrindinės skalbinių priežiūros gairės.
Mes ne tik siūlome įdomią informaciją apie medžiagas, bet taip pat pateikiame daug vertingų patarimų, kaip pašalinti dėmes, bei skalbimo etiketės simbolių paaiškinimus.
Mes Jums linkime visada švarių ir dėmių neturinčių skalbinių!

Audinių rūšys ir jų priežiūra

Jums tikriausiai yra taip buvę, jog stovite prieš skalbinių kalną ir galvojate: ką skalbti kartu ir, apskritai, kaip visa tai išskalbti? Dažniausiai viskas sekasi gerai, bet kartais nustebina nemalonus netikėtumas. Mėgstamiausias drabužis susitraukia ar būna nudažomas. Audinio pluošto tekstūra labiausiai priklauso nuo jo priežiūros. Todėl būtina laikytis tam tikrų taisyklių. Kad kitą kartą ramia sąžine galėtumėte įjungti programą, šiame skyriuje apžvelgsime svarbiausias audinių rūšis ir jų priežiūrą.

Sužinokite daugiau

Dėmių ABC

O siaube, dėmė. Tik nepanikuokite. Skalbimo srities žodyne rasite vertingų patarimų, kaip išvalyti dėmes.
Čia sužinosite tai, ką, tikriausiai, jau seniai žinojo Jūsų močiutės: kaip sėkmingai pašalinti įsisenėjusias dėmes. Užtikrinti visiško dėmės pašalinimo, deja, negalime pažadėti, bet tikrai turime patarimų, galinčių išgelbėti Jūsų drabužį. Galbūt nervus gadinanti dėmė vis dėlto išnyks.

Sužinokite daugiau

Priežiūros simboliai

Nesvarbu, ar skalbimas, džiovinimas, lyginimas, valymas: viskam yra atitinkamas ženklas arba simbolis, kuris nusako atitinkamus "Taip" ir "Ne".
Čia paaiškinsime dažniausius Jūsų drabužių ir skalbinių priežiūros simbolius, kad galėtumėte tinkamai rūpintis audiniais.

Sužinokite daugiau