“Miele” programėlė *

“Miele” programėlė: viskas patogiai kontroliuojama

Jūsų tobulas palydovas: su “Miele” programėle visi Jūsų buitiniai prietaisai visada bus dėmesio centre. Norėtumėte orkaitėje stebėti visą kepimo procesą arba žinoti, ar pasibaigė skalbimo programa? Programėlė suteikia visą reikiamą informaciją ir užtiktina patogų bei greitą valdymą. Ir tai dar ne viskas, nes programėlėje rasite papildomos informacijos apie savo buitinius prietaisus bei jų funkcijas, pvz., “Barista” asistentą arba receptus. Atsisiųskite programėlę jau dabar!

Paleisti vaizdo įrašą

Prietaiso valdymo skydelis: Jūsų kontrolės centras

Kad visada būtumėte informuotas apie aktualią savo sujungtų “Miele” prietaisų būseną, mūsų prietaisų skydelyje pateikiama optimali apžvalga. Iš karto matysite, ar skalbimo programa jau baigta, ar orkaitė jau pakankamai įkaitusi. Greitosios prieigos funkcija suteikia galimybę iš karto atlikti tam tikrus nustatymus, pvz., paspausti pauzės arba išjungimo mygtuką. Naujasis dizainas leidžia valdyti prietaisus paprastai ir intuityviai.

“MobileControl”: visada viskas kontroliuojama

Greitai ir komfortiškai: “MobileControl” funkcija leis ne tik viską kontroliuoti, bet ir prireikus sudalyvauti. Programėlėje galima pasirinkti programą, suaktyvinti uždelstą paleidimą arba pasinaudoti kitomis funkcijomis. Valdyti “Miele” prietaisus taip paprasta – it vaikų žaidimas.

“ShopConnect”: greitai ir patogiai užsisakykite valymo priemonių

Naudodamiesi “ShopConnect” galite patogiai užsisakyti “Miele” aksesuarus ir priedus kad ir kur bebūtumėte. Programėlė perkelia jus į mobiliąją internetinę parduotuvę ir leidžia vos keliais spustelėjimais užsisakyti mėgstamus produktus.

“RemoteUpdate”: visada naujausios versijos

Norėtumėte, kad Jūsų susieti buitiniai prietaisai visada turėtų būti naujausios programinės įrangos versijos be jokių didesnių pastangų? Su “RemoteService” funkcija tai ne problema. Jūsų buitiniams prietaisams paruošti naujiniai atsiunčiami ir įdiegiami į atitinkamą prietaisą – be jokio papildomo techninės priežiūros darbuotojo vizito. Daugiau informacijos apie naujinius ieškokite programėlėje prie pateiktų pastabų.

Susiejimo asistentas: palaiko įrenginius tinkle

Žingsnis po žingsnio pateikiamos instrukcijos, kaip pridėti naujų prietaisų. Programėlėje žingsnis po žingsnio aprašomas registracijos procesas ir pateikiami pagalbiniai grafikai. Niekas netrukdo sėkmingai prisijungti prie tinklo.

Sėkmingo susiejimo sistemos reikalavimai
* Pritaikyta galiniam mobiliajam įrenginiui (būtinos naudojimo sąlygos nurodytos “App Store” informacijoje).