Mėgaukitės kava visais pojūčiais

Kad ir kokį “Miele” kavos aparatą pasirinksite – įmontuojamą ar pastatomą – garantuojamas tikrasis kavos gėrimo pojūtis su išskirtinėmis malonumo akimirkomis. Mūsų kavos aparatai su puikiai tarpusavyje suderinta sistema idealiai paruošia įvairius kavos gėrimus. Tai galite pamatyti, užuosti, pajausti, išgirsti ir, žinoma, maloniai paragauti.

Ypač didelis dėmesys skiriamas kokybei – pradedant kavos pupele ir baigiant smulkiausia technine detale. Išskirtinai tyliai veikiantys nerūdijančiojo plieno kūginiai malūnėliai taip švelniai sumala pupeles, kad užplikymo metu gali atsiskleisti tikrasis kavos aromatas. Kad irkokį kavos gėrimą pasirinksite, visi “Miele” kavos aparatų parametrai iš anksto nustatyti ir idealiai suderinti tarpusavyje – tačiau juos galima pritaikyti ir pagal asmeninius poreikius.

Šiuo patogumu galėsite mėgautis su kiekvienu mygtuko paspaudimu ir su kiekvienu savo kavos gėrimo gurkšniu. “Miele” kavos aparato dizainą taip pat galite pasirinkti pagal savo skonį, rinkdamiesi iš daugybės spalvų.
Todėl siūlome jums specialią “Miele” kavą: “Black Edition N°1”. Rankomis surinktų Pietų Amerikos arabikos pupelių mišinys specialiai pritaikytas mūsų kavos aparatams.
Konstrukciniai sprendimai pagal modelį