Automatinis dozavimas su integruotu “PowerDisk”

Puikūs plovimo rezultatai
Išbandykite mūsų siūlomą naujovę ir mėgaukitės tobulu rezultatu: pirmasis pasaulyje automatinis dozavimas su integruotu “PowerDisk” vadinamas “AutoDos” – sukurtas “Miele”. Indaplovę ir specialias plovimo granules sukūrėme kaip tikslią, tarpusavyje suderintą sistemą. Miltelių granulės dozuojamos automatiškai, atsižvelgiant į pasirinktą programą – tikslus kiekis optimaliu plovimo programos metu.. Tokiu būdu vieno plovimo ciklo metu galima dozuoti net keletą kartų. Automatinėje programoje jutiklis nustato nešvarumo laipsnį, pagal tai atitinkamai pritaikomas ir dozavimas.
Maksimali valdymo laisvė
Naujosios kartos indaplovės suteikia maksimalią valdymo laisvę. Galite naudoti automatinę dozavimo funkciją “AutoDos” su integruotu “PowerDisk” arba dozuoti klasikiniu būdu, į dozavimo stalčiuką pilant miltelius arba naudojant kapsules. Galėsite individualiai nuspręsti, kokį ploviklį pasirinkti.
Apie skalavimo priemonę taip pat nereikės galvoti kiekvieno skalavimo metu, pakaks prisiminti tik maždaug po mėnesio – naujoji dozavimo technologija “PowerDisk” paruoš plovimo granulių atsargas maždaug 20 plovimo ciklų *. Atraskite laisvę iš naujo. Tai taip pat taikoma ir “Auto Start” funkcijai *: pakanka vieną kartą nustatyti ir pirmoji pasaulyje autonominė indaplovė plaus visiškai automatiškai pasirinktą dieną, norimu laiku. Palengvės kasdienybė, mėgausitės nepaprastu patogumu.
Programoje ECO 50 °C Konstrukciniai sprendimai pagal modelį