Buitiniai prietaisai 
Skalbinių priežiūra

Miele Laundry General Skalbyklė
Iš kartos į kartą „Miele“ skalbyklės yra vertinamos dėl itin kruopštaus visų tipų audinių skalbimo, tuo pat metu tausojant pačius audinius. Unikalus „Miele“ korinis būgnas užtikrina, kad tarp skalbinių ir skalbyklės nuolat būtų vandens sluoksnis, apsaugantis Jūsų drabužius. Skalbimo programų gausa užtikrina, kad visi audiniai būtų skalbiami tinkamu būdu.

Džiovyklė
Panaši technologija naudojama ir mūsų džiovyklėse. Taip užtikrinama, kad drabužiai bus kruopščiai išdžiovinti ir kartu tausojami. Visos „Miele“ džiovyklės yra kontroliuojamos jutikliu, kad audiniai nebūtų perdžiovinti ar sugadinti, taip pat, kad papildomai nebūtų eikvojama elektros energija. Turėdami galvoje tokį prietaiso veiksmingumą ir beveik negirdimą veikimą, laisvai galite rinktis, kur montuosite „Miele“ džiovyklę.   

Skalbyklė-džiovyklė
Kalbant apie patogumą, programų gausą ir naudojimosi patogumą, skalbyklė-džiovyklė bus Jūsų praktiškas pasirinkimas, su kuriuo iš karto gausite visus privalumus, būdingus kiekvienai „Miele“ skalbyklei ir džiovyklei. „Miele“ korinio būgno technologija tausoja Jūsų skalbinius ir saugo juos skalbimo bei džiovinimo metu.

Lyginimo-presas
Su „Miele“ lyginimo presu galėsite sėdėti ir patogiai lyginti drabužius. Dėl įvairiapusiško prietaiso poveikio skalbiniai lyginami tiksliai ir profesionaliai. Dėl kompaktiškos jo konstrukcijos ir ratukų, lyginimo presą galima laikyti daugelyje vietų.


Būdingos savybės:
 

Skalbinių tausojimas – korinio būgno sistema
Įvairiais apdovanojimais įvertinta „Miele“ skalbinių priežiūros sistema su naujuoju patentuotu koriniu būgnu pažymi dar vieną reikšmingą momentą, tobulinant skalbykles ir džiovykles. Naujajame koriniame būgne labiausiai akį traukia vienalytis ir šiek tiek gruoblėtas jo paviršius. Ši struktūra leidžia užtikrinti, kad tarp būgno ir skalbinių visada bus vandens sluoksnis, tausojantis audinius pačiu tinkamiausiu būdu.
Honeycomb drum

Visiems reikalavimams patenkinti – specialiosios programos
Visose „Miele“ skalbyklėse yra skalbimo rankomis programa, leidžianti skalbti net vilnonius gaminius, paženklintus „skalbimo rankomis“ etikete, ir tokius subtilius audinius, kaip šilkas.  Be to, daugelyje „Miele“ prietaisų yra ir specialios paskirties programų įvairiems skalbiniams, pavyzdžiui, „Džinsai“, „Viršutiniai drabužiai“, „Marškiniai“, „Tamsūs skalbiniai“, „Pagalvės“, „Sportinė apranga“ ir „Užuolaidos“, kurios tobulai pasirūpins Jūsų skalbiniais.
Washing programmes for all kinds of fabrics & colours

Unikali AUTOMATINĖ programa
Jei Jums dažnai tenka skalbti krūvas skalbinių iš įvairiaspalvių audinių, „Miele“ skalbyklės siūlo tobulą išeitį: AUTOMATINĘ programą. Ši programa leidžia švelniai skalbti drabužius, surūšiuotus pagal spalvą, kurie šiaip būtų skalbiami atskirai, naudojant programas „Medvilnė“ arba „Lyginimas“. Elektroniniai reguliatoriai automatiškai parenka pagrindinio plovimo ir skalavimo laiką, vandens lygį ir gręžimo apsukų greitį pagal skalbinių tipą.
Automatic programme

Pirmiausia saugumo siekiama „Miele“ vandens apsaugos sistemomis
„Miele“ skalbyklės gaminamos arba su „Water Control System“, užtikrinančia apsaugą nuo žalos, patirtos vandens išsiliejimo atveju, arba su „WaterProof System“, turinčia kelias apsaugos funkcijas nuo vandens išsiliejimo, arba su „Waterproof Metal System“, kuri turi metalinę apsauginę žarnelę. Jei skalbyklę Jums sumontavo kvalifikuotas meistras, gedimo atveju „Miele“ apmokės Jums išlaidas – tai pažadas, galiojantis tiek laiko, kiek veiks mašina.
Waterproof

Miele „Allerwash“ ir „Allerdry“ – pirmieji pasaulyje prietaisai, sukurti alergiškiems žmonėms
Pirmieji pasaulyje modeliai, skirti alergiškiems žmonėms: „W 3844 WPS“ ir „T 4804 C“.Juose yra net kelios specialiai alergiškų žmonių sveikatai saugoti skirtos programos:  programa naujiems drabužiams, pagalvėms, higienos programa dulkių erkutėms ir bakterijoms naikinti. Prietaisai buvo kuriami, bendradarbiaujant su Vokietijos astmos ir alergijos asociacija (DAAB), kuri jau daug metų atlieka įvairias alergija sergančių žmonių apklausas.
Allerwash

Taupantys vietą sprendimai – „Miele“ montavimo įranga
Sumontuokite skalbyklę kartu su džiovykle ir turėsite visapusišką skalbimo sistemą. Su montavimo įranga galėsite sumontuoti prietaisus vieną ant kito, kad būtų lengviau įdėti ir išimti skalbinius, ir sutaupysite erdvės namuose. Turėdami montavimo lentyną, galėsite patogiai sumontuoti visą skalbimo sistemą vos 0,4 m2 plote. Daugumos montavimo įrangos komplektų sudėtyje yra integruota net ištraukiama lentyna sunkiems skalbinių krepšiams padėti arba skalbiniams lankstyti. 
Stacking Kit